Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

25 minutes ago, Nikodije said:

kazna je minimalna za pocinjeno delo, tako da ne moze biti drakonska

 

meni ovo ljucki smesno. realno, da li je iko ocekivao da ce se tako nesto desiti? :D

 

Kako dosadašnje ponašanje Matijasa Lesora ne upućuje da će isti ponoviti prekršaj, disciplinski sudija je primenio novčanu kaznu u donjem rasponu i minimalnu propisanu suspenziju od tri utakmice neigranja

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Izvini Milosice, stvarno nisam hteo da te naljutim. Jeste, kacili smo vec klip, ali ne uz ovu muziku.

 

Izvinjavam se jos jednom..

Hajde okej.

 

I ja sam bio nešto nervozan.

Link to comment
26 minutes ago, Ros said:

 

meni ovo ljucki smesno. realno, da li je iko ocekivao da ce se tako nesto desiti? :D

 

Kako dosadašnje ponašanje Matijasa Lesora ne upućuje da će isti ponoviti prekršaj, disciplinski sudija je primenio novčanu kaznu u donjem rasponu i minimalnu propisanu suspenziju od tri utakmice neigranja

Pa je li se u prethodnom periodu nasilnički ponašao?

Ne sjećam se.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

ne secam se da smo u aba ligi ikad imali tako divljacki nasrtaj poput lesorovog. tako da je logicno da i kazna bude najveca

najbolje poslusati drugara iz batocine

  • +1 3
Link to comment

Zaslužena kazna Lesora.


Zasluženo nije osnovana krivična prijava kao što je drugar @Uskebasi pričao.

 

Sad bi moglo više da se ne zagađuje tema tim glupostima, natrpali smo Efes, alooo

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
56 minutes ago, Ros said:

 

meni ovo ljucki smesno. realno, da li je iko ocekivao da ce se tako nesto desiti? :D

 

Kako dosadašnje ponašanje Matijasa Lesora ne upućuje da će isti ponoviti prekršaj, disciplinski sudija je primenio novčanu kaznu u donjem rasponu i minimalnu propisanu suspenziju od tri utakmice neigranja

 

Pa igra covek evroligu, igro protiv aba mesara, koga je jos hteo da tambura?

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Uskebasi said:

Ovo nije problem prava vec funkcionalne pismenosti. 

Pažljivo čitajmo: ako ovde postavis linkove ka odlukama VKS iz 2022, 2021 i 2020 godine potvrdićeš moje navode da se tužilaštvo pozvalo na zastarelu praksu apelacionog suda. Pismenom čoveku bi dovoljan nagoveštaj bio nastavak recenice "jer je vks zauzeo potpuno drugačiji stav". 

Ovo je samo dokaz da je navijacko slepilo ozbiljan problem. 

I ovim se podučavanje prava završava 

Nastavljaš sa brukanjem. Dakle po tebi je odluka ispravna, a istovremeno je obrazloženje te odluke sprdnja, pri čemu te od juče pozivam da sam napišeš kako bi ti obrazložio da nema elemenata krivičnog dela. Ne možeš i to je to. :by:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

meni ovo ljucki smesno. realno, da li je iko ocekivao da ce se tako nesto desiti? :D

 

Kako dosadašnje ponašanje Matijasa Lesora ne upućuje da će isti ponoviti prekršaj, disciplinski sudija je primenio novčanu kaznu u donjem rasponu i minimalnu propisanu suspenziju od tri utakmice neigranja

 

zapravo i nije smešno. dosadašnje ponašanje znači da do sada nije kažnjavan za isti ili sličan prestup.

 

vidi, ovo je nekakav postupak koji vodi (ili bi trebalo da vodi) neko ko nema bilo kakav lični, emotivni ili kakav drugi interes u vezi stranke/okrivljenog. iz vizure tog i takvog koji vodi postupak, da, dosadašnje ponašanje ne ukazuje.

 

iz vizure navijača Zvezde, koja je upravo izgubila derbi i prvo mesto, a čiji je bivši igrač prešao u suprotan tabor i napravio ovakav prekršaj, a pride je i jedan od najboljih igrača svog tima......pa iz te vizure, videli smo i na forumu, šta sve može da ukazuje. bilo je čak i reči o sahrani.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Barrister said:

Nastavljaš sa brukanjem. Dakle po tebi je odluka ispravna, a istovremeno je obrazloženje te odluke sprdnja, pri čemu te od juče pozivam da sam napišeš kako bi ti obrazložio da nema elemenata krivičnog dela. Ne možeš i to je to. :by:

Ja nisam rekao da formalno pravno bilo sta nedostaje. Secas se da sam navodio slicne promere koji nisu procesuirani, a takodje su formalno ispunjeni svi uslovi. 

Da je pravo ono kako ti zamisljas ne bi postojali ni advokati, ni sudije. Siguran sam da si bar jednom u zivotu video odluku tuzilastva da nema dela, iako su svi formalni uslovi ispunjeni. 

Oni koji su od prava videli malo vise od prostih paragrafa su odmah znali kako ce da ide postupak. 

Koja je sansa bila da Peteusev zaplace u policijskoj stanici i kaze kako se uplasio, kako je povredjen... 

U situaciji kad sam osteceni navodi da nije ostecen krivicnim delom, a verovatno i kaze da je sve to doziveo kao obicnu čarku na terenu, kad se ne pridruzi krivicnom gonjenju... nije postojao ni promil sanse da tužilaštvo goni Lesora. To ti zna svaki pripravnik u sudu, ili tuzilastvu. 

Al jebiga, kad stavis crveno bele naocare, sve je nekako drugacije... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...