Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, April said:

Kako ćemo da ga pljujemo, već vidim

Matora drtina, došo da uzme pare

 

Fak ju Kampaco

Bivši košarkaš, nije više košarkaš, midzet, privatnik....

Link to comment
20 hours ago, Micko8 said:

Mihailo Petrovic odigrao brutalno na prvom mecu KLS-a, samo visina je veliki problem kod njega kada je u pitanju   neki visi nivo kosarke.

Igrao je super na pripremama 

  • +1 1
Link to comment

Fak u je na izvesnoj utakmici Denvera probio blok tako što je 2 puta veći tip odleteo 3 metra i završio na guzici dok gorepomenuti nije nit usporio nit promenio smer. Ko kroz duha da je prošao. Nešto sa fizikom nije bilo u redu valjda

Link to comment

Odgledao sad snimak utakmice sa Cibonom. Osnovni mi je utisak da su organizatori igre zapravo Naneli i Papapetru, posle čijih ruku kretanje lopte uvek ima neki konkretni rezultat. Papapetru mi se usput čini kao fizička zver za ABA ligu. Od Eksuma dosta desnog ulaza pa kud puklo da puklo rezonom, ali neću još da ga hejtujem. Prvi put sam gledao Glasa, ono malo što sam video je da je bek koji ume da sam sebi izgradi poziciju za šut, što je nestvarna retkost, i ne kapiram šta ne valja pa je zapravo 13-i igrač. Voleo bih da ga gledam više na terenu. 

Visoki su zanimljiva bratija, i Koprivica, koji se nestvarno brzo kreće za onolikog čoveka - i Vukčević, koji je baš lep napadački repertoar pokazao - ali nemam predstavu igra li išta u odbrani. Baš mi daju tu "mlade nade" notu bez koje mi nije zanimljivo da pratim. 

Edited by Gale
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...