Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

 

ima isti tretman i učitavaju mu se iste stvari koje je Vujošević radio

 

ovo prosto nije istina, niko nije toliko odvaljen od realnosti. ako jeste treba ih oterati sa foruma odmah. molim te da prijavis te postove, ili pokazi meni, pa cu ja ako je tebi glupo.

 

@dragance

 

poslusaj kojotov savet, glupo je ovo sto radis.

Edited by nenad
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, nenad said:

 

ovo prosto nije istina, niko nije toliko odvaljen od realnosti. ako jeste treba ih oterati sa foruma odmah. molim te da prijavis te postove, ili pokazi meni, pa cu ja ako je tebi glupo.

 

nije mi forum bio na umu, više ovako opšti utisak otkako se vratio u Partizan, ne mogu da tvrdim da sam to eksplicitno video na forumu, ali ne mogu da tvrdim i da nisam, previše informacija, ne mogu baš sve da popamtim :D

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Pa jesu za sprdnju Obradovićeve izjave u vezi skandiranja tj. njegov selektivni sluh. Sam je odlučio da proziva novinara i tako se spustio u blato. Imao je kroz karijeru i drugih blamatnih nastupa i snimaka. Čovek je majstor svog zanata, sportski radnik i i to je to, nije nikakav svetac pa da je sramota prozivati ga. Prihvatam naravno da navijačima Partizana i drugih klubova u kojima je ostavio dubok trag on jeste svetac, ali ostatku univerzuma nije. Ne poredi ga niko sa Ćokijem, ne želi mu se nikakva nesreća niti bilo šta slično. Čovek je imao Evropu na dlanu i odlučio je da mu poslodavac bude SNS i da radi pod kontrolom Limara. Znao je vrlo dobro u šta ulazi i zbog čega. 

 

Generalno smara to skandalizovanje kada se prozivaju igrači i treneri, neračunajući pretnje i kletve. To su ljudi entertejneri koji zarađuju ogromne pare baš zato što privlače pažnju velikog broja ljudi. Dobrić nek se ostavi javnog posla ako mu smeta što ljudi pišu da ne zna da igra košarku. Nek radi isto što radimo i mi ostali koji nemamo dva metra uz vrhunsku motoriku. Neće naravno jer ga zaboli ona stvar za sve nas i zato što su prednosti njegovog poziva mnogo veće nego mane. 

 

ovo je sve tacno, ali je za mene i dalje sramota prozivati ga na nacin na koji je to radjeno na "nasem" topiku.

 

na kraju krajeva, nije nemoguce da je i on kao i ted mislio i na nase i na njihove navijace.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Pa jesu za sprdnju Obradovićeve izjave u vezi skandiranja tj. njegov selektivni sluh. Sam je odlučio da proziva novinara i tako se spustio u blato. Imao je kroz karijeru i drugih blamatnih nastupa i snimaka. Čovek je majstor svog zanata, sportski radnik i i to je to, nije nikakav svetac pa da je sramota prozivati ga. Prihvatam naravno da navijačima Partizana i drugih klubova u kojima je ostavio dubok trag on jeste svetac, ali ostatku univerzuma nije. Ne poredi ga niko sa Ćokijem, ne želi mu se nikakva nesreća niti bilo šta slično. Čovek je imao Evropu na dlanu i odlučio je da mu poslodavac bude SNS i da radi pod kontrolom Limara. Znao je vrlo dobro u šta ulazi i zbog čega. 

 

Generalno smara to skandalizovanje kada se prozivaju igrači i treneri, neračunajući pretnje i kletve. To su ljudi entertejneri koji zarađuju ogromne pare baš zato što privlače pažnju velikog broja ljudi. Dobrić nek se ostavi javnog posla ako mu smeta što ljudi pišu da ne zna da igra košarku. Nek radi isto što radimo i mi ostali koji nemamo dva metra uz vrhunsku motoriku. Neće naravno jer ga zaboli ona stvar za sve nas i zato što su prednosti njegovog poziva mnogo veće nego mane. 

Da je Limar malo bolje kontrolisao, doslo bi se i do F4. Nista, Partizanovim navijacima ostaje nada da ce Limar biti jos uspesniji u kontroli sledece sezone...

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

nikoga od vas ne smatram neprijateljem ili protivnikom zbog činjenice da navijate za neki drug klub

 

 

trump-wrong.gif

 

 

:fantom:

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment
10 minutes ago, Greek Freak said:

Da je Limar malo bolje kontrolisao, doslo bi se i do F4.

možeš da pojasniš ovo?

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

možeš da pojasniš ovo?

Neuspela i nespretna ironija, sorry. 

Komentarisati Obradovicev povratak u Partizan formulacijom da je jedan od najboljih trenera Evrope u istoriji "odlucio da radi pod kontrolom Limara" je toliko tendenciozno da obesmisljava sve drugo sto se usput napise. Jest, Obradovic je sigurno dosao spreman da mu Ostoja (ili bilo ko drugi) kroji i vodi tim, kako da ne.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Greek Freak said:

Neuspela i nespretna ironija, sorry. 

Komentarisati Obradovicev povratak u Partizan formulacijom da je jedan od najboljih trenera Evrope u istoriji "odlucio da radi pod kontrolom Limara" je toliko tendenciozno da obesmisljava sve drugo sto se usput napise. Jest, Obradovic je sigurno dosao spreman da mu Ostoja (ili bilo ko drugi) kroji i vodi tim, kako da ne.

 

nije napisano da limar vodi tim, poenta je bila da je obradovic znao da dolazi u sns tim.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

dosao da vodi sns klub je nastavak relativizacije i spustanje u blato sa covicem.

linc u pioniru i usputno vredjanje nedoviceve zene od strane profi navijaca koji su btw pod kontrolom vucica vise nego pod kontrolom uprave partizana zeli se staviti u istu ravan.

saopstenja crvene zvezde i citav gadluk koji prati  covica i vladajuci rezim se izjednacava sa izjavom obradovica da nesto nije cuo.

sam covic kaze znate li vi koliko je drzava dala para tom obradovicu i partizanu. on iskreno misli ili zna da je on i njegov klub deo drzave da su oni ti koji imaju prava a partizan treba da zavisi od milosti njegovog zvalavog gospodara.

i na kraju, dzabe neki sa ova dva topika  idu na proteste tj ne treba ni da idete. vasi su sad.

 

  • +1 5
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...