Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

19 minutes ago, Constantin said:

Nemaju razlog da ga drže u pritvoru.

Posle 48 sati ide kod sudije . Teška telesna povreda . Može da ga zadrži sudija jer za TTP kazna je 

ZATVOR

Link to comment
2 minutes ago, zikaPantelej said:

Ja rekoh u par navrata da ako gledamo mozak naših igrača, goru ekipu nismo skoro imali... po navikama, načinu života, razmišljanju itd...

 

Samo sam mislio da je Rosić malo iznad ovih ostalih...

 

Profesionalni fudbaler ili bilo koji sportista, A reprezentativac (ma kakav bio..) na uzlaznoj putanji, pred transferom praktično, ovako nešto ne sme ni u ludilu da dozvoli sebi...

 

Sam sebi je usrao motku...

Već je  imao ispade vani pa je kasnila registracija. Pisao sam ja tada o tome

Link to comment
15 minutes ago, Gradina said:

Posle 48 sati ide kod sudije . Teška telesna povreda . Može da ga zadrži sudija jer za TTP kazna je 

ZATVOR

Pa jeste, ima sudija mogućnost da ga drži do 30 dana, ali za ovo neće....

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Pa jeste, ima sudija mogućnost da ga drži do 30 dana, ali za ovo neće....

Rešiće to Vučko kad rastera bandu

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Navodno su ih ovi presreli i rekli im da vade sve iz džepova i dobili po pičci...

Nešto mi je teško da poverujem u tu priču.. da sam lopov birao bi lake mete a ne golmana od 2 metra i njegovog pajtosa..

 

Svakako, radni dan, u gluvo doba noći profesionalac nema šta da traži tada po gradu.. ni fudbaler ni drugi radni ljudi...

  • +1 3
Link to comment

Sustina je da prestanemo da budemo zvezdina filijala decenijama. Znaci da ne moramo da zaposljavamo Boska Djurovskog, Nenada Lalatovica, Ivicu Tonceva i ostale DB kadrove. Da prestanu da odlaze tamo novi Ostojic, Piksi, Rambo, Alf, Stefan Mitrovic za dzabe. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, W.F.C. said:

Sustina je da prestanemo da budemo zvezdina filijala decenijama. Znaci da ne moramo da zaposljavamo Boska Djurovskog, Nenada Lalatovica, Ivicu Tonceva i ostale DB kadrove. Da prestanu da odlaze tamo novi Ostojic, Piksi, Rambo, Alf, Stefan Mitrovic za dzabe. 

Eh....da nije DB ni državu ne bi imali...bar ne ovakvu.

  • Tužno 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...