Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

19 minutes ago, Gradina said:

Jel se zna za Haskića koliko pare dobili.Za Čumića , Pankova.... ,Pitam za drugara nas i onako me zanima

Zna se, pise na sajt u izvestaj revizora svake godine.
poyy za drugara

Link to comment
6 minutes ago, onajodozgovidisve said:

Zna se, pise na sajt u izvestaj revizora svake godine.
poyy za drugara

Piše i na tarabu nešto ako me razumeš , ako ne razumeš kad i ako porastem će ti bude jasno.

Jedan je REAL SA NIŠAVE

Link to comment
8 hours ago, Gradina said:

Piše i na tarabu nešto ako me razumeš , ako ne razumeš kad i ako porastem će ti bude jasno.

Jedan je REAL SA NIŠAVE

Potpisujes se po tarabe?

Napisi be nesto ako si znas, Mnogo znas i mnogo velika muda imas, ovde samo pametujes a nista ne kazes

Da i mi sto ne znamo takve stvari saznamo. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, onajodozgovidisve said:

Potpisujes se po tarabe?

Napisi be nesto ako si znas, Mnogo znas i mnogo velika muda imas, ovde samo pametujes a nista ne kazes

Da i mi sto ne znamo takve stvari saznamo. 

落ち着いて

Link to comment
8 minutes ago, El pibe said:

Slabo je sve ovo za Evropu sledece sezone….

Vojvodina i Tsc imaju bolje timove plus Cuka.

Mi ce se borimo sa Napredak za 6to mesto.

Ne znaci da ce svima da se poklope kockice, ima i zimski rok za dodatno pojacavanje ili slabljenje pa povrede...

Da smo imali Skrbica u prolece borili bi se za trece mesto sa Cukom. Falio nam je golgeter.

TSC je i prosle bio po imenima treca ekipa kao i Vojvodina pa nisu izborili evropu.

Nama je falio Skrbic i Marjanovic i to smo dobili. Falio nam ali manje levi bek i cesto i desni jer je Aksentije igrao promenjljivo i mnogo tanko u odbrani.

Realno smo jaci i konkurenti smo za 4-5 mesto i samo je pitanje koliko smo oslabljeni odlaskom Vujadinovica?

Link to comment




Nama je falio Skrbic i Marjanovic i to smo dobili.


Škrbić otišao na pripreme?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
30 minutes ago, Constantin said:


 

 


Škrbić otišao na pripreme?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Nabroja ga Sivic da smo ga zadrzali a da li je krenuo tooo.... 🙃

Link to comment
Nabroja ga Sivic da smo ga zadrzali a da li je krenuo tooo.... [emoji854]
Znači da ga očekujemo ć da udje u formu negde pred play off ...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Znači da ga očekujemo ć da udje u formu negde pred play off ...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ako tako  i uprava očekuje zašto ha nije povela na pripreme?  Iz iskustva prethodnih godina pre će biti da je bliži odlasku. Povesti  3 golmana ii 18 igrača je opet ponavljanje ranijih priprema. Pitam se ko će od tih 18 da otpadne i zasija u Radniku ,Mladosti ...kao što se već dešavalo

Link to comment
Ako tako  i uprava očekuje zašto ha nije povela na pripreme?  Iz iskustva prethodnih godina pre će biti da je bliži odlasku. Povesti  3 golmana ii 18 igrača je opet ponavljanje ranijih priprema. Pitam se ko će od tih 18 da otpadne i zasija u Radniku ,Mladosti ...kao što se već dešavalo
Ja nisam rekao, samo kažem [emoji2958]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Ako tako  i uprava očekuje zašto ha nije povela na pripreme?  Iz iskustva prethodnih godina pre će biti da je bliži odlasku. Povesti  3 golmana ii 18 igrača je opet ponavljanje ranijih priprema. Pitam se ko će od tih 18 da otpadne i zasija u Radniku ,Mladosti ...kao što se već dešavalo

Ja vise volim da mracim kad nesto urade, ako treba i  za pretpostavke da mracim bolje da batalim sve ovo.

Nadamo se za sada da svim silama pokusavaju da zadrze kostur tima a to doduse ne zavisi samo od njih...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...