Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

ne znam šta mi je gore, kakve informacije stižu sa tog Mocarta, kako su intonirane tj. kako su napisani ti ogavni pamfleti ili činjenica da jebena kladionica ima svoj tabloid odnosno "sportskonovinarsku" sekciju. Sve je da se ispovraćaš. 

  • +1 1
Link to comment

Najjaci su likovi koji kao papagaji ponavljaju sta procitaju tu, pisao sam o tome pre par meseci :D 

Mediji i Holivud su najvece zlo i pakao ovog svijeta

  • +1 1
Link to comment

Procitao  sam tekst koji je objavio Mozzart.  Navodi da je Picini do sada malo pokazao osim par utakmica prosle sezxone u LE.  Da je protiv Zenita bio izuzetno slab zbog cega je u utakmici protiv Radnickog igrao Gobeljic, za koga isto tako kazu da je lose igrao.  Pominje se i mogucnost da Picini napusti klub ukoliko dobije dobru ponudu.  U tekstu se dalje postavlja pitanje da li ce Zvezda da igra sa trojcom stopera u zadnjoj liniji (pod uslovom da dovedu stopera, npr. Milunovica) ili ce pokusati sa Stankovicem kao desnim bekom, pozicija na kojoj je on igrao dok je bio u Graficaru.  Sta je problem sa ovim tekstom? 

Link to comment

Glup je plan celnika kluba koji ce da traze novog beka, a kvalifikacije su pred vratima. I koga god da dovedu odigrace ih Gobelja...

 

 

1 hour ago, Dimitrije said:

Procitao  sam tekst koji je objavio Mozzart.  Navodi da je Picini do sada malo pokazao osim par utakmica prosle sezxone u LE.  Da je protiv Zenita bio izuzetno slab zbog cega je u utakmici protiv Radnickog igrao Gobeljic, za koga isto tako kazu da je lose igrao.  Pominje se i mogucnost da Picini napusti klub ukoliko dobije dobru ponudu.  U tekstu se dalje postavlja pitanje da li ce Zvezda da igra sa trojcom stopera u zadnjoj liniji (pod uslovom da dovedu stopera, npr. Milunovica) ili ce pokusati sa Stankovicem kao desnim bekom, pozicija na kojoj je on igrao dok je bio u Graficaru.  Sta je problem sa ovim tekstom? 

 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li je to sto pise Mozzart plan klupske vrhuske ili je to analiza Mozzartovog novinara.  Ja bih rekao da je ovo drugo.

  • +1 1
Link to comment

Njegov je ovaj "Hoće li se Zvezda uspeti rešiti Rišaira" tekst, doduše nisam ni ja ljubitelj dotičnog, ali to kako je intoniran je otprilike na nivou "hoće li se neko setiti naše dece". Doduše, možda jedino frapantnije u tom članku je informacija (ako je tačna) da dotični igra za 420 hiljada evra godišnje u Zvezdi, pa se onda pitamo što nam je gorivo 220 dinara a litar mlijeka ~150

Link to comment

Ne znam dal je tekst na mozzartu, o piciniji, koji se pominjeu prethodnim postovima pisao balerina. Al ako jeste onda je to verovatno i misljenje uprave kluba...

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Njegov je ovaj "Hoće li se Zvezda uspeti rešiti Rišaira" tekst, doduše nisam ni ja ljubitelj dotičnog, ali to kako je intoniran je otprilike na nivou "hoće li se neko setiti naše dece". Doduše, možda jedino frapantnije u tom članku je informacija (ako je tačna) da dotični igra za 420 hiljada evra godišnje u Zvezdi, pa se onda pitamo što nam je gorivo 220 dinara a litar mlijeka ~150

 

Kakve kurceve veze ima risario zivkovic sa cenom benzina i mleka?

Link to comment
Just now, Bright Billy said:

 

Kakve kurceve veze ima risario zivkovic sa cenom benzina i mleka?

Zašto država sipa pare u tu rupu bez dna koja iz godine u godinu i sve boljih rezultata ima sve veći i veći dug i zašto joj ne naplaćuje ni porez reda veličina nekoliko miliona evra? Naravno da hiperbolišem ali taj klub preplaćuje raznorazne nemače pojma dok tebi i meni država šalje izvršioce za 0,90 dinara. 

  • Haha 1
Link to comment

Zato što “država” uzima pare iz Zvezde za svoje partijske potrebe, a u platu se ugradjuju odredjeni funkcioneri kod pojedinih igrača.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...