Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

33 minutes ago, Milosh76 said:

Kod nas gostuju 1. aprila... valjda cemo do tada resiti titulu :D

 

da, stvarno je bilo neizvesno ko će biti prvi.....osećao sam povremeno kako mi se telo trese od uzbuđenja i neizvesnosti :D

 

prednost od 10 bodova je nedostižna kod nas, pod uslovom da se ne raspadne, u sred sezone, onaj ko je ostvario takvu prednost. a ovde se više raspada onaj drugi, tako da, sve jasno.

Link to comment
23 minutes ago, Ted said:

 

prednost od 10 bodova je nedostižna kod nas, pod uslovom da se ne raspadne, u sred sezone, onaj ko je ostvario takvu prednost. a ovde se više raspada onaj drugi, tako da, sve jasno.


11 bodova :sleep:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

da, stvarno je bilo neizvesno ko će biti prvi.....osećao sam povremeno kako mi se telo trese od uzbuđenja i neizvesnosti :D

 

prednost od 10 bodova je nedostižna kod nas, pod uslovom da se ne raspadne, u sred sezone, onaj ko je ostvario takvu prednost. a ovde se više raspada onaj drugi, tako da, sve jasno.

Do danas je prednost bila 8 poena.  Dva deribija treba da se igraju i pobede Partizana u oba bi smanjila razliku na ne vise od 2 poena pod uslovom da Zvezda ne rasipa bodove u drugim utakmicama.  Prema tome, postojala je solidna sansa da Partizan igra za titulu.  Umesto toga, bodovna razlika se danas uvecala i trenutno je 11 poena.  U danasnjoj situaciji, postoji mogucnost da TSC (4 poena iza Partizana) pa i Cukaricki (5 poena iza Partizana) napadnu drugo mesto.  To je ono sto bi partizanovce u ovom trenutku trebalo vise da brine od propustene sanse da osvoje titulu.  Jer drugi ide u kvalifikacije za LS i pored toga ima sanse da udje u LE.  Treci ide u LK.

Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Do danas je prednost bila 8 poena.  Dva deribija treba da se igraju i pobede Partizana u oba bi smanjila razliku na ne vise od 2 poena pod uslovom da Zvezda ne rasipa bodove u drugim utakmicama.  Prema tome, postojala je solidna sansa da Partizan igra za titulu.  Umesto toga, bodovna razlika se danas uvecala i trenutno je 11 poena.  U danasnjoj situaciji, postoji mogucnost da TSC (4 poena iza Partizana) pa i Cukaricki (5 poena iza Partizana) napadnu drugo mesto.  To je ono sto bi partizanovce u ovom trenutku trebalo vise da brine od propustene sanse da osvoje titulu.  Jer drugi ide u kvalifikacije za LS i pored toga ima sanse da udje u LE.  Treci ide u LK.

 

iskreno, mene ništa od navedenog na brine. šansa da se dobiju dva derbija nije realna. Partizan nije dobio derbi jedno tri godine, šansa da se to dogodi dva puta za meseca dana mi ne deluje kao velika. čak bih rekao da teži nuli. naročito ako se ima u vidu kvalitet igračkog kadara i opšte stanje u oba kluba. to je više u domenu fantazije nego realnosti.

 

opet, ni briga za drugo mesto mi nije (pre)velika, pošto izistinski imam dilemu da li bih voleo da ovaj i ovakav Partizan gledam u kvalifikacijama za ligu šampiona. mi već dve godine za redom igramo treće po snazi Evropsko takmičenje i imamo tim na tom nivou. uz aspolutnu izvesnost da nivo kvaliteta tima neće biti podignut drastično (ako će uopšte) pre početka kvalifikacija, ostaje logična dilema čemu bi mogao da se nada tim iz trećeg ranga koji iznenada zaigra u kvalifikacijama za prvi rang. ovako na prvu loptu, rekao bih ničemu dobrom.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Videh danas Marka Lazetića u Altahu, ulazi sa klupe, Milan ga pozajmio početkom februara. Kakva krš sezona za njega, bolje da smo ga prodali sa pravom pozajmice/ostankom kod nas do leta 2023. 
 

Inače Bakula fasovao crveni, ona izgubljena faca posle faula sa ledja na čoveku u kontri, al sreća po LASK ostlao je 1:0.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...