Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ne znam šta dižu loptu kad vetar totalno promeni pravac.
Sve u svemu isti q kao i ranije ,ovi igrali bunker,vremenski uslovi očajni ,mi bez špica ,to je to.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
Just now, elementary said:

Inače mogao sam da vam javim rezultat pre meča. Nameštaljka, kaže mi jedan poznanik, igraće 1-1 u čast Mihajloviću.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Ajde?

Link to comment

bljutavo opet, ni glave, ni repa. 

ja stvarno ne simpatisem ovog pesica, valjda ce onaj napadac koji ce doci na leto biti barem solidan. crnogorca, spica koji ne daje golove, smo valjda doveli da bi bio zamena pesicu u ovakvim utakmicama, da ne bi uvodio miluna.

teren izgleda lose. znam da je zima, ali ovakav je bio i na jesen. nadam se da ce i to srediti po zavrsetku prvenstva.

 

Link to comment

Zvezdin trener je krenuo nasumice u totalnu ofanzivu u drugom poluvremenu bez ikakvog plana kako da to pretvori u gol.  Ni jedna izmena mu se nije pokazala kao dobra.  Zvezda jos uvek debelo zavisi od Kataijeve magije i od Ivaniceve kreacije (koji je nazalost odigrao totalno odsutno).  Dakle nista novo uprkos novih pojacanja i podmladjivanja.

Link to comment

Dobro sad, da ne preterujemo, ama bas nista ne zavisi od Partizana koji je jos grdji i ima 8 bodova minusa. Zvezda ce sigurno uzeti titulu, ali ce u ligi sampiona svaki mec biti ekstremno neprijatan, a brojni negativni rekordi ugrozeni.

  • +1 1
Link to comment

Драго ми је да је остало 1-1 јер би неком побједом било прикривено колико ово слабо изгледа.

 

Оно што је добро, Виго изгледа као фудбалер, што је велики апгрејд у односу на досадашње десне бекове.

Link to comment
2 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Драго ми је да је остало 1-1 јер би неком побједом било прикривено колико ово слабо изгледа.

 

Оно што је добро, Виго изгледа као фудбалер, што је велики апгрејд у односу на досадашње десне бекове.

mislim da upravu i ne interesuje mnogo kako izgledamo, njih samo interesuje da se osvoji prvenstvo i digne lova od ucesca u ligi sampiona. naravno, ako pocnemo da gubimo bodove i pocne panika, onda ce biti cupanja kose, samo tada moze biti kasno.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...