Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Vrlo dobro prvo poluvreme, dobro kretanje, dobro postavljanje, dobar pritisak na zadnju liniju,... uglavnom sve dobro osim realizacije.  Drugo poluvreme, posebno poslednjih pola sata, mnogo slabije.  Ocekivalo se da prvo poluvreme odigramo dominantno jer smo igrali sa prvom postavom.  Od drugopozivaca, Lekic i dalje najbolji, Prucev tu odmah uz njega.  U prvom poluvremenu dobri i Iraklije i Lazar Nikolic.  Srnic, Mustafa i Motika - tiha jeza.  Pankov ne ume da iznese loptu pod pritiskom i u takvim situacijama vise preti nasem golu nego sto ga cuva.

Link to comment
39 minutes ago, levi said:

 

ostali verni sebi, doveli dva desna beka odjednom

S obzirom na mogucnost da nas na leto napuste Gobeljic i/ili Rodic, dva nova beka nisu na odmet.  Sada nam treba neko u klubu ko zna spanski zarad komunikacije sa novim bekom.

Link to comment
On 15.1.2023. at 15:52, Milosh76 said:

U drugom poluvremenu će igrati

Vasiljević – Gobeljić, Eraković, Pankov, Rodić – Mijailović, Krstičić, Kangva, Mituljikić, Prucev – Katai.

Ova Zvezda 2 bila druga u ligi

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Djurdjijanske, kako se nazivala Gruzija u doba moje bake.

 

Kolko ja znam oni sami sebe tako zovu. Gruzija i gruzini su ruski prevod i oni to ne vole...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...