Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Utisak je da je prema sansama trebalo da zavrsimo poluvreme sa bar golom prednosti.  Problem je sto nam nedostaje spic.  Mustafa igra na mestu spica ali od njega nema vajde.  Od dvojce Nikolica, ovaj novi, Lazar, deluje bolje.  Levi bek Azarov je cudan igrac.  Kada ima loptu na protivnickoj polovini i kada napadamo, on je vrlo dobar.  Kada je lopta na nasoj polovini i kada se branimo, slab.  Lekovic nije los ali je spor.  Centralni deo veznog reda (Kanga, Nikolic) nam je slabo odigrao.  Nedostaje zadnji vezni da osigura odbranu.  Kanga igra na tom mestu ali lose.  Onaj Konrado ga izludjuje.  Bukari i Mitrovic najbolji u napadu.  Lepo je videti Bukarija da se dosta vraca u odbranu.  Drago mi je da je Dragovic u startnoj postavi.  To mi daje nadu da nece da ode iz kluba.  Mislim da je Borjan mogao da odbrani gol.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Slabije drugo poluvreme ali bolji rezultat.  Trebalo je jedno 20 min nasim igracima da se saberu i da pocnu da napadaju.  Kangva je ostavio najbolji utisak (mada nista posebno).  Tipican box-to-box igrac; postigao lep gol.  Od krilnih igraca, Prucev je ostavio bolji utisak od Mituljikica.  Prucevu je trebalo jedno 20 minuta da se sabere a Mituljikic to nije uspeo ni za 35-40 min koliko je bio na terenu.  Katai totalno relaksiran ali onda na momenat sevne neki briljantan potez posle jednog od takvih Kangva postize treci gol.  Pankov ima problem sa iznosenjem lopte pod pritiskom.  Isto vazi i za golmana Vasiljevica koji panici u takvim situacijama.  Odbrana nije imala mnogo posla u drugom poluvremenu jer posle izlaska Konrada Lehija nije imala ama bas nista u napadu.

Link to comment

Verujem da će se naći mesto za mene. Ovo je samo privremeni rastanak, a baš će mi faliti stadion i navijači. Zvezda je moj klub i ovde mi je druga kuća, zato nisam otišao pre tri godine. Sada je trenutak da me naslede mlađi igraci. Želim mojim drugarima da na jesen prođu grupu u Ligi šampiona – istakao je El Fardu Ben.

 

 

 

  • +1 7
Link to comment

nadam se da ce se benu naci neko mesto u zvezdi po zavrsetku karijere. sve i da nista ne zna, ja bih ga zaposlio samo da zraci pozitivnu energiju pojavom.

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...