Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ubise nas.  Oni mnogo dobri, a mi mnogo losi.  Em su brzi, em su jaki, em su tehnicki superiorniji, em imaju zestoku tranziciju.  Tragicar je L. Nikolic; na dusu idu bar dva gola, ali ni ostatak odbrane nije bolji.  U sredini nemamo kreativnosti, u napadu nema ubojitosti.

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Ovo samo ukazuje sta nas ocekuje u grupnoj fazi LS.  Ludogorec ne spada u grupu "azdaja" klubova, ali su mnogo jaci od nas.

 

Ludogorec je klasicna le ekipa a mi od ove sezone ni u tom takmicenju nismo preterano konkurentni. Ls ce da bude pakao ako se ne poradi na disciplini i takmicarskom pristupu...

  • +1 2
Link to comment

Mislim da imamo disciplinu i motivaciju, ali da nemamo potreban igracki kvalitet.  Protiv fizicki jakih, brzih i tehnicki dobrih ekipa (npr. Monako i sada Ludogorec) delujemo nemocno.

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Mislim da imamo disciplinu i motivaciju, ali da nemamo potreban igracki kvalitet.  Protiv fizicki jakih, brzih i tehnicki dobrih ekipa (npr. Monako i sada Ludogorec) delujemo nemocno.

 

Nije lidogorec psg pa da pricamo o razlici u kvalitetu. Ubise nas jer kod nas samo stoperi igraju odbranu svi ostali ili kasne ili nemo posmatraju...

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

 

Nije lidogorec psg pa da pricamo o razlici u kvalitetu. Ubise nas jer kod nas samo stoperi igraju odbranu svi ostali ili kasne ili nemo posmatraju...

Nisu PSG, ali su dosta bolji od nas u svim segmentima igre.  Nasi bekovi su prvenstveno ofanzivni igraci a defanziva im je slabija.

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...