Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Glede Grafičara - neće nama svanuti dok se takve face nazivaju ambicioznim upravama, no generalno se na ovim prostorima oko fudbala smucaju kriminalne face, a u kriminalnoj državi to znači da je kriminal oko fudbala bar na kvadrat, ako nije i na kub. Taj klub je jeziva pojava u svakom pogledu. 

Link to comment
On 19.12.2022. at 19:30, Milosh76 said:

Prosinecki, Savicevic, Pancev, Stojkovic i Mrkela... najjaca navala Zvezde koju pamtim :hail:

 

 

 

 

I dalje drugi gol protiv Kelna jedan od boljih koje sam video

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Meni se čini da tu ima nekakvog spina za koji se koriste ovdašnji mediji. Makar u Sampdoriji znaju koliko Zvezdini igrači vrede i sigurno je ta cena legitimna. Ovo upinjanje Terzinih medija da predstave ponudu kao sramotnu je poprilično indikativno i koliko vidim primarno cilja Stankovića.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Pa slabo nešto dobija za igrače u godonama u kojima je Dragović. Uz to, imao je Dragov menadžer neke izjave da se ovome baš ide u Sampdoriju. U tom slučaju sve i da je vrednost značajno veća, odlaze igrači debelo ispod cene. Za koliko je otišao Marko Marin?

U suštini, meni je targetiranje Stankovića od strane ovih glasnogovornika po portalima indikativno, pa instiktivno tražim razumevanje za suprotnu stranu.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...