Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Tako je i Mitar probijao u Budimpesti nekoliko puta, samo nije proslo, osim one situacije kad je dao gol, ali to je primio na pola terena kao Anri/Ouen 

Osim Kataija i Ivanica, Borjan i Rodic se takodje vec neko vreme solidno raspadaju, a ni Dragovic nije sto je bio, pre njih su jos prosle godine poceli da opadaju Ben i Sanogo

Od starih kajli jedino Kanga i Milun i dalje igraju svoje 

Skoro ceo tim je pros'o zenit, a jos nisu nadosli ovi mladji. Mozda za godinu dve opet bude super ekipa, ova sezona je u znaku smene generacija 

I po krticnjacima se zlopatimo vise nego pre, treba remont vidi se, ova jesen ima vajb kao ona kad je pravi Miloe otisao 



 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Skoro ceo tim je pros'o zenit, a jos nisu nadosli ovi mladji. Mozda za godinu dve opet bude super ekipa, ova sezona je u znaku smene generacija 

I po krticnjacima se zlopatimo vise nego pre, treba remont vidi se, ova jesen ima vajb kao ona kad je pravi Miloe otisao 
 

 

Mislim da je to i Stankovic shvatio, bar je tako delovalo na pocetku prelaznog roka. Doveli smo gomilu mladjih i veoma mladih igraca (Bukari, Kangva, Azarovi, Mitrovic, Prutsev), vratili Mustafu, pocinjali su Motika, Stankovic, cak i Lekovic. Onda je dosao Makabi, raspad, nervoza i ceo taj pocetak rekonstrukcije sa mladim igracima je pao u drugi plan, tim pre sto je doveden trener koji mora da igra na rezultat jer ce ga jedino dobar rezultat ostaviti na klupi. Sad treba biti pametan u decembru kad dodje zimski prelazni rok, krajnje je vreme da resimo pozicije desnog beka i centarfora a vala bismo mogli vise da dovedemo i ono mitsko bice Adoa.

 

Problem ce biti sa domacim igracima. Borjan, Dragovic, Katai, Ivanic i Rodic objektivno nemaju zamenu u domacim igracima a kako Milun igra u poslednje vreme i on ulazi u tu kategoriju. To je sest igraca koji se vode kao domaci a svi su u ozbiljnim godinama. Mi taj kvalitet mozemo da dobijemo samo u inostranstvu a nasi igraci koji igraju vani i imaju kvalitet su uglavnom preskupi za nas.

  • +1 1
Link to comment

Sad sam pogledao highlights, Katai je zateg'o k'o Mateus, nije gosa ni video, a pre toga je 2x sutnuo k'o strina 

Obicno Kanga zasere kao ovaj Trabzonov pa se primi gol, sad malo i mi :D





 

  • +1 1
Link to comment

Protiv Monaka moramo da imamo dvojcu centralnih veznih koji znaju fudbal.  Jedine opcije su Kanga i Kangva.  Mozda i Nikola Stankovic.  Ostali kao danas s izuzetkom da Gobeljic odigra umesto Dragovica.

Link to comment

Ja bih počeo sa Mićom umesto Kataija, pa mu dati da igra u 2. poluvremenu zavisno od rezultata. Disao je na škrge od našeg drugog gola.

 

Edit: Mićo, ne Mićko.

Edited by dragance
  • +1 1
Link to comment

Mica Ivanic je jos u goroj formi od Kataija.  Ovaj drugi je bar sudelovao u postizanju oba gola, mada nije igrao dobro, tako da bih ja njemu dao prednost.  Mozda bi Ivanic mogao od pocetka sa Kangom u sredini, kao danas posle izlaska Srnica.  Nije Kataiju fizicka sprema problem vec slaba forma.  Ditto za Ivanica.

Link to comment

Na Mozzartsportu danas oda Kataiju, nesto ranije oda Pesicu, pre toga Gobeljicu, pripremi nek se Srnic Slavoljub.

 

Poceo je bas opasno da mi ide na zivce sovinizam sportskih  novinara i komentatora. Juce u jednom trenutku Kanga dodaje do Kataija koji je totalno zaspao, lik mu pridje s ledja i oduzme loptu. Komentator, naravno, poentira - kakva greska Kange. I to ide tako od utakmice do utakmice, ako ikako moze neki stranac da se okrivi za gresku domaceg igraca nijedan komentator nece da propusti, kao da mu zivot zavisi od toga. Postalo je toliko upecatljivo da sam siguran da oni imaju neke instrukcije u tom smislu.

  • +1 5
Link to comment

Meni se sviđa kako su sva 3 halfa odigrala juce, posebno je bilo upečatljivom ono Dragovo uklizavanje u sesnaestercu pred kraj kad je iz blizine blokirao protivnika.

Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Meni se sviđa kako su sva 3 halfa odigrala juce, posebno je bilo upečatljivom ono Dragovo uklizavanje u sesnaestercu pred kraj kad je iz blizine blokirao protivnika.

 

Sva trojica igraju odlicno od pocetka sezone. Erak i Milunovic cak izgledaju toliko dobro da se stvorio utisak kako Dragovic nije u nekoj posebnoj formi, u stvari se radi o tome da trenutno ne izgleda bolje od ove dvojice jer obojica igraju sjajno.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Na Mozzartsportu danas oda Kataiju, nesto ranije oda Pesicu, pre toga Gobeljicu, pripremi nek se Srnic Slavoljub.

 

Poceo je bas opasno da mi ide na zivce sovinizam sportskih  novinara i komentatora. Juce u jednom trenutku Kanga dodaje do Kataija koji je totalno zaspao, lik mu pridje s ledja i oduzme loptu. Komentator, naravno, poentira - kakva greska Kange. I to ide tako od utakmice do utakmice, ako ikako moze neki stranac da se okrivi za gresku domaceg igraca nijedan komentator nece da propusti, kao da mu zivot zavisi od toga. Postalo je toliko upecatljivo da sam siguran da oni imaju neke instrukcije u tom smislu.


Neuspesna asistencija Ohija do Pavkova je usla u anale vec 

Mocartsport je sizofren, ko je dokon da trazi clanke po kljucnim recima za bilo kog igraca u vremenskom opsegu od 3 meseca, to izgleda tipa ovako: Katai je pajser. Nije! Jesam! 

Portal potpuno i precizno prilagodjen prosecnom srbendi 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Na Mozzartsportu danas oda Kataiju, nesto ranije oda Pesicu, pre toga Gobeljicu, pripremi nek se Srnic Slavoljub.

 

Poceo je bas opasno da mi ide na zivce sovinizam sportskih  novinara i komentatora. Juce u jednom trenutku Kanga dodaje do Kataija koji je totalno zaspao, lik mu pridje s ledja i oduzme loptu. Komentator, naravno, poentira - kakva greska Kange. I to ide tako od utakmice do utakmice, ako ikako moze neki stranac da se okrivi za gresku domaceg igraca nijedan komentator nece da propusti, kao da mu zivot zavisi od toga. Postalo je toliko upecatljivo da sam siguran da oni imaju neke instrukcije u tom smislu.

Da budemo do kraja pošteni ima na mozzartu i oda Bukariju. 

 

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Da budemo do kraja pošteni ima na mozzartu i oda Bukariju. 

 

 

S tom razlikom sto je Bukari namestio oba gola ravno ni iz cega osim iz sopstvenosti™ (presekao loptu kod prve asistencije, pretrcao igraca i spojio Silju s golom kod druge) pa je i zasluzio da mu se napise oda. Pri cemu to sto je napisano nije bila oda Bukariju vec stroga ali pravedna primedba mudrog novinara da je, eto, bio u nikakvoj formi ali da je konacno pokazao ono sto je pokazivao na samom pocetku.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Plajvi said:

Bukari kad pogodi stativu u Monaku bice zli preplaceni stranac zbog kakvih Luke Adzici moraju da traze srecu na drugim mestima

Ili ako uknjiži "neuspjelu asistenciju".:isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...