Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Postao je trademark primanje idiotskih golova. Najgori trenutak utakmice za ovaj tim Zvezde je 5 min nakon postignutog gola. Mozak svrake popile


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Odmah Kangva i Ivanic da udju, a Srnic i Mitrovic vanka.

 

 

 

Ne sekiraj se, gledaces Gobelju u Monaku.

Na beku mi ne treba ni jedan. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Borjan poprilično nesiguran večeras, sve intervencije su bile neiskusne, ovdje se bezveze zaletio da pokrije ugao iza zida. 

 

Taman sam minut pre gola pomislio da je ovo jedna od njegovih utakmica kad brani kao debil. Prvo mu bezi lopta u korner jer je pokusao da uhvati loptu koja je isla u gol aut, onda reakcija kod stative Bardija i na kraju se bez potrebe zalece kao muflon na sut sa preko 25 metara. Doduse, ozbiljno je dosolio ovaj sudija koji je bukvalno izmislio faul iz kojeg su dali gol.

 

Koliko su Katai i Pesic nemocni u duelu, tuzno je gledati. Katai je dao sjajan gol ali je jos uvek bas los, kao da se ugasio posle one prve utakmice protiv Rendzersa.

 

Mnogo im dajemo prostora po bokovima na dijagonale, nije mi jasno zasto i Erakovic i Rodic toliko ulaze u sredinu i pustaju da njihovi krilni igraci neometano prime dugu loptu. Erakovic je bas utupio dva puta sa onim sutevima, u obe situacije je imao Kangu za pas.

 

Moze ovo da se dobije ali moramo agresivnije da igramo.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, MeanM@ said:

Postao je trademark primanje idiotskih golova. Najgori trenutak utakmice za ovaj tim Zvezde je 5 min nakon postignutog gola. Mozak svrake popile


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Amateri.

Link to comment

Slabo Šilja danas. Prvo propustio da da pas iza leđa štoperu za Bukarija u prostor na zicer, a posle uzima neki rekreativni šut iz mesta sa 20m bez da sačeka saigrača. Dobro je drugo poluvreme krenulo. Biće vatre.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



Link to comment

sve mogu da shvatim, ali ono okretanja ledja lopti u skoku prilikom bloka u zivom zidu ne mogu.  

otkako je milojevic preuzeo zvezdu imam utisak da smo izgubili one povremene elemente ludila u evropskim utakmicama, koje smo dobro koristili kao oruzje protiv objektivno boljih protivnika. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...