Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

12 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Porodismo...

 

Brate mili. Ti bi trebalo da prestanes da gledas Zvezdu. Ne radujes se kad pobedimo, seiris kad izgubimo, kako god okrenes samo se frustriras bezveze.

  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, harper said:

Inace, zavrsili smo utakmicu bez zadnjeg veznog iako smo branili rezultat. I upravo u tom periodu Trabzon nije imao nijednu veliku sansu, sve njihove najbolje sanse su dosle pre izmene Srnic - Ivanic.

To sam i ja primetio ali izasao im je Hamsik i to je oslabilo njihov srednji red.

Link to comment

Dobra tekma, i mi i Trabzon smo vidno bolji nego pre mesec dana. Ona tekma tamo je izgledala kao da 2 debela macora mrzi da udare klupko 

Milion je kombinacija za prezimljavanje, moguce je da budemo treci i uz poraz, a moguce je da budemo treci i uz pobedu

Ne znam zasto sam siguran da ce neko iz konzilijuma mudraca Gobeljic, Srnic, Pankov odraditi poso kako oni najbolje znaju 

 

  • +1 1
Link to comment

Katai, Bukari i Silja su kreirali golove.  Katai gol a zatim izvadio gotovo izgubljenu loptu, uposlio Bukarija koji je asistirao Silji.  Bukari je ujedno i asistirao i kod prvog gola.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:



Milion je kombinacija za prezimljavanje, moguce je da budemo treci i uz poraz, a moguce je da budemo treci i uz pobedu

 

 

 

Ma jok. Ferenc ide turisticki u Tursku jbg...

Link to comment

Mitroviću bih zavrnuo uši za ono okretanje u živom zidu, ali svakako ne verujem da će ikada tako nešto više uraditi.

 

Na pobedu protiv Monaka. Taman nam dolaze kada je samopouzdanje poraslo, potpuno suprotno kao kada smo ih dočekivali u prvom meču.

 

Strah me Kangva i njegove neoprezne igre, mada strah me i Gobelje i Senića još više. A izgleda mi da će sva trojica biti u prvih 11.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, harper said:

Inace, zavrsili smo utakmicu bez zadnjeg veznog iako smo branili rezultat. I upravo u tom periodu Trabzon nije imao nijednu veliku sansu, sve njihove najbolje sanse su dosle pre izmene Srnic - Ivanic.

Srnić je apsolutno bezvredan kao zadnji vezni. Ponavljam, nikad nije odigrao dobro na toj poziciji. I što je najstrašnije igraće i u MK-u. Paradoks je koliko bi nam Mićko značio. 

Link to comment
Just now, dragance said:

Neka odigraju nerešeno i sve super.

 

Oni nerjeseno i mi nerjeseno i opet smo 4. Zato je bitno bilo da bilo ko dobije u Madjarskoj veceras.

Edited by MiddleClass
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Oni nerjeseno i mi nerjeseno i opet smo 4. Zato je bitno bilo da bilo ko dobije u Madjarskoj veceras.


Ama bez kalkulacija. Ići na pobedu u Monaku, sve i da nam nerešeno odgovara. Valja budziti koeficijent.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

To sam i ja primetio ali izasao im je Hamsik i to je oslabilo njihov srednji red.

 

Ne moze ni Hamsik vise toliko. Sjajan je igrac ali 35 godina mu je. Imali su oni dovoljno municije ali desilo se veceras ono sto stalno pisem, kad svih 10 igraca trci onda ti nisu potrebni nikakvi "defanzivni specijalci" da pokrivaju. Pogotovo ne igraci poput Srnica koji su inferiorni u duelu, kako na travi tako i u vazduhu. Sada je moguce zameniti pet igraca, to je pola tima, nema nikakve potrebe da se igraci stekaju tokom utakmice. Veceras su izmene bile odlicne i svaka, osim ovog klinca koji se toliko uplasio da nije nista uradio, nam je donela dosta toga dobrog. Bile bi perfektne da Ivanic nije u periodu forme kad se pita sta to bese fudbal.

 

Kangvi pod hitno mora da se nadje mesto u timu. On je ocigledno takticki vrlo nepismen igrac ali ima izvanredne navike za veznjaka, bukvalno svaki put kad smo uzimali posed u poslednjih 15 minuta bio je otvoren za pas i uvek je u tranziciji radio dobre stvari. Vecito ponavljani eksperiment sa Srnicem se po ko zna koji put pokazao kao pogresan a veceras se cak pretvorio u komediju kad mu je Milojevic sugerisao da se vraca u zadnju liniju da primi i prosledi pas. Takvo sakrivanje iza igraca protivnika fudbal nije video od kad je poceo da se igra.:D

  • +1 3
Link to comment

Kangva bi verovatno poceo danas da je 100% spreman.  Ocekujem njega i Kangu u Monaku, mada Kangva ume da prvi gluposti, da igra lezerno kada treba da igra zustro, da gubi 50-50 lopte,....  Videcemo ko ce da menja Dragovica u Monaku.  Ne bih voleo da to bude Pankov.  Bolje Erakovic i Milunovic, a Gobeljic na beka pa sta bude.

  • +1 7
Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Kangva bi verovatno poceo danas da je 100% spreman.  Ocekujem njega i Kangu u Monaku, mada Kangva ume da prvi gluposti, da igra lezerno kada treba da igra zustro, da gubi 50-50 lopte,....  Videcemo ko ce da menja Dragovica u Monaku.  Ne bih voleo da to bude Pankov.  Bolje Erakovic i Milunovic, a Gobeljic na beka pa sta bude.

 

Kangva ume da pravi gluposti ali mi nikad nismo, da se ja secam, primili gol zbog njegovih gluposti. Primali smo golove zbog gluposti Kange, Sanogoa, Kataija (u derbiju), Srnica i Gobeljica vise puta, Borjana, veceras Mitrovica ali ne i Kangve. Covek je ucen da igra fudbal, da postuje loptu, nije alibi igrac i prirodno je da ce ponekad da pogresi. Sta vredi Srnicu sto je takticki odgovoran kad izbegava da uradi bilo sta na utakmici a onda izroni odnekud i napravi idiotski penal jer ne ume da proceni start. To se u dominama zove "duplo golo", em nemas nikakve koristi od njega a uvek ti je liability da ce da napravi neku glupost tipa igranja rukom kod prekida ili neopreznog starta, obavezno u sesnaestercu.

 

Sto se izostanka Dragovica tice, igrace Gobeljic sigurno a to je jedan kiks. Vazno je samo da Gobeljic bude jedini igrac iz te kategorije koji ce se pojaviti na terenu. Mene vise plasi forma Ivanica i Kataija, mozda ne bi bilo lose da podele po poluvreme kao veceras. Mitrovica je pojela utakmica ali takav igrac je vazan zato sto moze da uradi nesto ako mu das loptu u prostor, dva puta da pobegne i odmah ce bek Monaka sa te strane morati da igra opreznije a to ce skinuti pritisak sa Rodica. Nama je od odlaska Radonjica falilo ono sto je Bukari danas uradio kod drugog gola, da primi loptu u visini roglja, kao od sale pretrci beka i zavrne loptu u sredinu. Imali smo sa leve strane neke trouglove, akcije, cudesa ali igrac koji je superioran jedan na jedan je za nas na evropskim utakmicama velika retkost. I to ga je pretrcao kao da ga nema.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...