Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

16 hours ago, Milosh76 said:

Ispravio aleksandar sam sebe...16 napravljenih penala.

Za sve ovo vam je kriva domaća liga.

Slaba konkurencija, blagi strah sudija da vam sude svašta nešto i op, izadjes na teren sa velikim momcima i drugačijim sudijskim kriterijumima, dobijes ovo.

(Smatram isto to i za moju stranu brda)

  • +1 1
Link to comment

pa ne drži Srnić sam sebe u Zvezdi, nije mu ni ćale vlasnik iste, a nije ni u rodbinskim odnosima sa trenerima i upravom.

 

u ovakvim situacijama ne volim kadada se oštrica gneva usmeri na igraču, a ne tamo gde treba.

  • +1 3
Link to comment

ta sajla koja njih drži je znatno čvršća od veze koju Srnić ima sa klubom.

 

ne mogu da krivim čoveka koji je dao sve od sebe, a i reakcija koju je imao nakon penala dovoljno govori (o pošetenju samog igrača). mogao bih da krivim trenera npr. zbog izbora igrača. a nije sigurno Srnić trebao da odbije da igra ili da kaže, vidi šefe, nemoj mene, nisam ti ja dovoljno dobar za ovo.

 

  • +1 2
Link to comment

Naravno da je kriv i sam igrač, u ovom slučaju Srnić, ali uvek se tu dopiše još par imena. Kriv je jer je deo kriminala koji isisava pare iz kluba. To su igrači koji deo svoje plate daju Terzi, igrači koji su odani klubu i kojima ne bi palo na pamet da tuže klub za neisplaćene plate, onaj tip igrača koji ode na free i još oprosti dugovanje klubu.

Mislim da ga je Stojadin zavaljao u Las Palmas, potpisao ugovor na 3 godine ali je posle prve već najuren - sporazumnim raskidom.

 

Sećam se pre 10tak godina kako su ih kidnapovali iz Mačve kao super talente, on i brat Dragoljub koji je imao sličnu karijeru, malo domaće lige, izlet u Poljsku, povratak u LingLong.

 

Inače kako drugačije opravdati, i posle svih gluposti napravljenih u bitnim mečevima, podršku sa severa?!?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Za sve ovo vam je kriva domaća liga.

Slaba konkurencija, blagi strah sudija da vam sude svašta nešto i op, izadjes na teren sa velikim momcima i drugačijim sudijskim kriterijumima, dobijes ovo.

(Smatram isto to i za moju stranu brda)

 

Ma, nema to veze. Sto ovakve penale ne prave Dragovic, Milunovic i Erakovic nego ih uvek prave Srnic, Gobeljic ili Pankov. I oni igraju u istoj ligi.

  • +1 4
Link to comment
ta sajla koja njih drži je znatno čvršća od veze koju Srnić ima sa klubom.
 
ne mogu da krivim čoveka koji je dao sve od sebe, a i reakcija koju je imao nakon penala dovoljno govori (o pošetenju samog igrača). mogao bih da krivim trenera npr. zbog izbora igrača. a nije sigurno Srnić trebao da odbije da igra ili da kaže, vidi šefe, nemoj mene, nisam ti ja dovoljno dobar za ovo.
 
Sto ne bi mogao da kaze 'nisam dovoljno dobar'? Šlepa se tu godinama, nije to od juce. Tesko da nije svestan koliko ne zna i gde mu je mesto. Al je ono, average srpski gonič lopte, i zabole ga djoka, misli sve vreme 'ja sam deo Zvezde...'
A posle ovog sto je uradio protiv Monaka, jbg, mozda je skontao da je zasro big deal po ko zna koji put, pa mu bilo zao malo sebe.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Naravno da je kriv i sam igrač, u ovom slučaju Srnić, ali uvek se tu dopiše još par imena. Kriv je jer je deo kriminala koji isisava pare iz kluba. To su igrači koji deo svoje plate daju Terzi, igrači koji su odani klubu i kojima ne bi palo na pamet da tuže klub za neisplaćene plate, onaj tip igrača koji ode na free i još oprosti dugovanje klubu.
Mislim da ga je Stojadin zavaljao u Las Palmas, potpisao ugovor na 3 godine ali je posle prve već najuren - sporazumnim raskidom.
 
Sećam se pre 10tak godina kako su ih kidnapovali iz Mačve kao super talente, on i brat Dragoljub koji je imao sličnu karijeru, malo domaće lige, izlet u Poljsku, povratak u LingLong.
 
Inače kako drugačije opravdati, i posle svih gluposti napravljenih u bitnim mečevima, podršku sa severa?!?
Pa ne gledaju utakmice. Bitno je da oni otpevaju svoj repertoar koji je koncipiran pre da uspava nego da ponese. Ritmovi tih navijačkih pesama su žali Bože.

A u suprotnom smeru respekt je čisto strahopoštovanje. Naravno da će igrači njima da podilaze inače će bar za početak da ih se postrojava. Mnogo je to veće poniženje od zvižduka sa Severa.

Inače, ovo sa trenutnim stanjem u klubu i odnos javnosti je kao biblijska kletva i čist dokaz kako je sve ovo na staklenim nogama i kako jedna utakmica može po svim nivoima da razori klub na svim živim nivoima. A Stankovića džabe branite. Jedva je on ovo dočekao, a ne bih rekao ni da ga je uprava ostavila na vetrometini. Oni su sa Dekijem ekipa od prvog vagona.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka


  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MeanM@ said:

Sto ne bi mogao da kaze 'nisam dovoljno dobar'? Šlepa se tu godinama, nije to od juce. Tesko da nije svestan koliko ne zna i gde mu je mesto. Al je ono, average srpski gonič lopte, i zabole ga djoka, misli sve vreme 'ja sam deo Zvezde...'
A posle ovog sto je uradio protiv Monaka, jbg, mozda je skontao da je zasro big deal po ko zna koji put, pa mu bilo zao malo sebe.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

To se zaista ni od jednog igraca ne moze ocekivati, tim pre sto mu treneri govore da je dovoljno dobar i da je vazan igrac za zadatke koje obavlja. Zvizduci Srnicu i Kataiju su samo povrsno gledano zvizduci tim konkretnim igracima, oni su posledica generalnog nezadovoljstva onim sto je uprava uradila u poslednje vreme. Terzicu i Mrkeli su ti zvizduci posluzili da skrenu paznju sa sebe organizovanjem raznih performansa s radnim naslovom "podrska Srnicu i Kataiju, vazno je da nas niko ne pominje" i tako ce se to zavrsiti.

 

Uzgred, poslednja stvar na svetu koja se moze reci za Srnica, a svasta se moze reci, je da se slepa. On je jedan od retkih igraca Zvezde koji se svojski trudi da zasluzi mesto u timu jer je itekako svestan da ispred njega ima mnogo boljih igraca. "Problem Srnic" je zapravo demonstracija sustinskog problema nasih igraca da se dele na one koji trce i oni koji ne smatraju da imaju tu obavezu. Srnic nema nijednu komparativnu prednost u odnosu na konkurenciju i kad bi ostatak tima trcao koliko moze u tom trenutku ne bi ni bio u konkurenciji za tim. Ovako on igra da bi trcao za dvojicu a mi to platimo sumanutim penalom koje Srnic pravi jer je em takticki nepismen igrac, em tokom utakmice izgubi snagu pa mu popusti koncentracija. Za takve igrace jednostavno nema mesta u timu i ne bi ga ni bilo kad bi ostali igraci zeleli i mogli da trce.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...