Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

@harper

Šlepa se u smislu da nema kvaliteta da bude u timu Zvezde ovog nivoa.
Jbg, u profesionalnom sportu nije dovoljno da zapnes jako i da se to ceni i sve je ok.
Na kraju, ubedljivo je vodeci u glupostima svih ovih godina, nije da nema konkurenciju. I to dovoljno govori

Sent from my SM-G970F using Tapatalk



Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

@harper

Šlepa se u smislu da nema kvaliteta da bude u timu Zvezde ovog nivoa.
Jbg, u profesionalnom sportu nije dovoljno da zapnes jako i da se to ceni i sve je ok.
Na kraju, ubedljivo je vodeci u glupostima svih ovih godina, nije da nema konkurenciju. I to dovoljno govori
 

 

U tom slucaju se ne slepa on nego ga slepaju. Srnic ne deli pare od ugovora sa ljudima koji ga drze kao menadzeri, nema ledja u klubu, ne igra zato sto neko treneru naredi da mora da igra. On se izborio za mesto u timu jer je ubedio i Stankovica i sada Milojevica da postoji jedna stvar koju moze a nijedan drugi igrac ne moze ili nece a to je da krpi rupe iza svakog od ovih igraca napred koje zabole da igraju bez lopte. Pisao sam vec ranije da je resenje da njega vise ne gledamo Ado ili tako neki igrac, zasto takav igrac nije dosao nije pitanje ni za Srnica ni za trenere.

 

Ono sto je mnogo zlokobnije za klub a proslo je ispod zita zbog novog useravanja Srnica u tim za koji igra je uvodjenje Veljka Nikolica umesto Kangve. Taj ima ledja u klubu i to na najvisoj poziciji, za njega je treneru naredjeno da mora da igra, a uvek bih pored svega pre gledao Srnica u timu nego njega. Veljko Nikolic je Terziceva prevara od igraca kojeg ce ovaj da gura po svaku cenu jer drzi svoje pare u njemu i to zna veoma dobro, zato ga zabole da trenira i sebi gradi karijeru nego visi i loce po splavovima. Nije Srnic paradigma onoga sto je lose u Zvezde vec Veljko Nikolic.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, MiddleClass said:

Opet je Milojevic ponovio da ne zeli Erakovica da raubuje na desnom beku te ce igrati ili sa tri stopera ili ce jedan od njih trojice na klupu.. 

 

Eto sigurnog mesta u rotaciji za Gobeljica ili Srnica na desnom wing back-u.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Srnici su kao omladinci smatrani velikim talentima. kao uostalom i Filip Jankovic, Marko Perovic, Joca Damjanovic, Baca Nedeljkovic, Zeljko Gavric, Ribica Zivkovic itd. itd.  Svi ovfudbaleri su imali prilicno neuspesne karijere u seniorskom fudbalu.  Mali broj od svih tih supertalenata uspe da napravi znacajne karijere u seniorskom fudbalu.

Link to comment
 
U tom slucaju se ne slepa on nego ga slepaju. Srnic ne deli pare od ugovora sa ljudima koji ga drze kao menadzeri, nema ledja u klubu, ne igra zato sto neko treneru naredi da mora da igra. On se izborio za mesto u timu jer je ubedio i Stankovica i sada Milojevica da postoji jedna stvar koju moze a nijedan drugi igrac ne moze ili nece a to je da krpi rupe iza svakog od ovih igraca napred koje zabole da igraju bez lopte. Pisao sam vec ranije da je resenje da njega vise ne gledamo Ado ili tako neki igrac, zasto takav igrac nije dosao nije pitanje ni za Srnica ni za trenere.
 
Ono sto je mnogo zlokobnije za klub a proslo je ispod zita zbog novog useravanja Srnica u tim za koji igra je uvodjenje Veljka Nikolica umesto Kangve. Taj ima ledja u klubu i to na najvisoj poziciji, za njega je treneru naredjeno da mora da igra, a uvek bih pored svega pre gledao Srnica u timu nego njega. Veljko Nikolic je Terziceva prevara od igraca kojeg ce ovaj da gura po svaku cenu jer drzi svoje pare u njemu i to zna veoma dobro, zato ga zabole da trenira i sebi gradi karijeru nego visi i loce po splavovima. Nije Srnic paradigma onoga sto je lose u Zvezde vec Veljko Nikolic.
Ja ne tvrdim da je Srnic glavni problem kluba, ima toga koliko hoces, zavisi s koje strane gledas i koliko si spreman da racionalises, sto bi rekao gosn Dimitrije.
Ali ovi poslednji urnebesi priredjeni od strane Pavkova i Srnica (Kange i Borjana donekle) su nas, ispostavice se, poprilicno bacili na kolena/razotkrili smrad, itd, kako god da gledas.
I jbg, ljudi su kivni, razocarani, nema nista cudno u zvizducima, desava se. Sad ce Katai da se uvredi, pa ce da kulira dodatno? Ma vazi, igra covek kolko mu se i kad mu se igra, retko i pokazuje gestovima da je on kao neki vodja tima, i po kvalitetima i po stazu. Poprilicna flegma.
A ako je posao strucnog staba da samo konstatuje da je Katai lenčuga+magiko, Kanga lud, al jedini drzi sredinu, a Srnic je dobar, on trci 10+ km i davi protivnika, al tu i tamo se spotakne u 16 o tog sto ga cuva (jer mu manjka orijentacije od onolikog trcanja, zaboga), onda jbg, nema tu prostora za neki veci napredak kluba. Jedino ako ti mislis da su oni po tim pitanjima sve vec uradili, nema prostora za motivisati svakog na svoj nacin, a u tom slucaju ovo sto gledamo su max rezultati njihove sposobnosti.
Pa aj to i da prihvatimo, al onda ti bulumenta dovede zasluznog gradjanina Vujadina da tu doprinese nesto. Pa jbt.
I onda opet citas kako treba budemo zadovoljni, to vam je sto vam je, vratimo se redovnim temama, ko ce sutra u 11 protiv Pazara, kakve su nam sanse u EL, ima l sanse za 3. mesto, gde je stream za to i to...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, MeanM@ said:


A ako je posao strucnog staba da samo konstatuje da je Katai lenčuga+magiko, Kanga lud, al jedini drzi sredinu, a Srnic je dobar, on trci 10+ km i davi protivnika, al tu i tamo se spotakne u 16 o tog sto ga cuva (jer mu manjka orijentacije od onolikog trcanja, zaboga), onda jbg, nema tu prostora za neki veci napredak kluba. Jedino ako ti mislis da su oni po tim pitanjima sve vec uradili, nema prostora za motivisati svakog na svoj nacin, a u tom slucaju ovo sto gledamo su max rezultati njihove sposobnosti.
 

 

Pa, ne mislim, pisao sam o tome dok me prsti nisu zaboleli poslednjih dana. Samo ne mislim da na Srnicu treba da se slome kola jer nije on kriv sto igra. Naravno da su problem i Srnic, i Gobeljic, i to sto je Pavkov legenda navijaca, i to sto cemo, kao da gledam, da prodamo Bukarija i Kangvu na prvu ponudu, sustina je da su zajednicki imenitelj za sve te probleme Terzic dr Zvezdan i Mrkela mr Mitar. Mi smo bili na tri igraca daleko da za nase prilike sklopimo savrsen tim ali se cela konstrukcija raspala jer su Terzic i drustvo unapred opljackali pare koje su vec videli od plasmana u Ligu Sampiona i sada se nema da se kompletira tim. A javnosti se prodaje prica da Ado nije doveden jer se "nismo dogovorili oko dinamike isplate".

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

@John Coltrane

Mislim da je Srnić već jednom tužio klub, kad je prelazio u Čukarički. 


 

Verovatno si u pravu ali meni stvarno nije jasno zašto uprava produžava ugovor fudbaleru koji nas je 100 puta ukopao 3m ispod zemlje?!  

Naš glavni problem je što ovde pokušavamo da argumentujemo neke fudbalske stvari zaboravljajući da nam je u upravi okoreli šljam. Mi uvek polazimo od premise zdravog razuma a klub nam je miljama daleko od toga.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...