Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Odlicno.smo usli u utakmicu, stwta sto su stali poslike gola, ali i oni su jebiga krenuli motivisanije. Mirkeca i Saleta nigdje nema u ofanzivi, ako se.pojave rjesavamo.ovo.

I da, ne kontam zasto je Urosevicu zabranjeno dati zuti za onde seljacke bodiceke na Gueloru.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Dobro smo ih stisli u vecem delu prvog poluvremena.  Ne moze da se ocekuje da ih drzimo po datkvim pritiskom svih 45 minua i da oni nece da pokusaju da preuzmu inicijativu.  Derbi je, nije utakmica protiv Javora.

Link to comment
3 minutes ago, Nikola77 said:

Ne zna se da li je veca sramota da su se svesno povukli ili da imaju snage samo za pola sata. Ali sto smo busni po levoj strani, rodic, katai i ivanic ne bi sacuvali moju pokojnu babu. Da li je moguce da trener nije rekao da JEDINOG njihovog opasnog igraca, dijabatea, ne udvajaju obavezno, nego igra jedan na jedan sa cunjevima rodicem i kataijem 

 

Nema ko da ga udvoji, balerine Katai i Ivanović posmatraju iz lože.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Radule, glodur Arene, ako se ne varam... Inace sramotan komentator

Strasno. Bio bi mi podjednako iritantan i da navija za Zvezdu.

 

1 minute ago, MiddleClass said:

 

Uvjek je tako. Jedan navija za nas, drugi za njih.

Ovaj druge jedva da uspe i da progovori neku a nisam primetio da nesto narocito navija za Zvezdu ni kad sam kometarise.

Link to comment
Ne zna se da li je veca sramota da su se svesno povukli ili da imaju snage samo za pola sata. Ali sto smo busni po levoj strani, rodic, katai i ivanic ne bi sacuvali moju pokojnu babu. Da li je moguce da trener nije rekao da JEDINOG njihovog opasnog igraca, dijabatea, ne udvajaju obavezno, nego igra jedan na jedan sa cunjevima rodicem i kataijem 
Bukvalno jednu jedinu akciju igraju preko Diabatea, i ne mogu to riješiti.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment
Just now, jimi said:

Strasno. Bio bi mi podjednako iritantan i da navija za Zvezdu.

 

Ovaj druge jedva da uspe i da progovori neku a nisam primetio da nesto narocito navija za Zvezdu ni kad sam kometarise.

Komplet ekipa areninih komentatora je odvratna, u svim sportovima, osim Ivana Ognjenovica, cini mi se da se tako zove. Iritantni, dosadni, neslusljivi...

Link to comment

Jedino vredno pažnje u prvom poluvremenu je Bukaranje.

Ivanić nije ni došao na utakmicu, Kataji ga drvi a trener je izgleda još u karantinu sa Ohijem pa nije stigao da pripremi tekmu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...