Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, Bright Billy said:

Od prostorija o kojima ja pricam do terena se stize kroz neki lavirint hodnika i bar jedan sprat stepenicama na dole. Pogledacu sutra pazljivije posto mi je ceo taj prolaz konfuzan pa sam mozda nesto pobrkao. Ne koristi se inace za dolazak na trening nego samo klinci skrate put kad ih trener posalje na trcanje po atletskoj stazi...

 

@Dimitrije

To mora da je nesto drugo.  Mozda neke prostorije iznad starih svlacionica.   Zanimalo bi me sta je sada na mestu gde su stare svlacionice.  Ne bi me iznenadilo da je tamo magacin za opremu atletskog kluba.

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Neka me ispravi neko ako nisam u pravu, ali beše odavno neka priča da se taj tunel namerno održava u horor stanju, kako bi se zaplašili protivnici. Verovatno samo evropski, timovi u našoj ligi su navikli na isto ili gore.

pa sređen je tunel

  • +1 1
Link to comment
Pogledacu sutra pa javljam...
Ti si potencijalni insajder... Uklopi se malo, setaj po klubu... Sekretarice i vozaci imaju najbolje informacije [emoji16]
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
ovoliko učitavanja, iskrivljivanja, očajnih zaključaka i sitnog podmetanja odavno nije viđeno, hvala ti što si svrnuo (i) na ovaj topic da nas prosvijetliš. Aj sad malo iščitaj prethodnih par stotina stranica i prethodne topice za prethodnih 10 sezona pa svrni opet krajem sledećeg avgusta o presvijetli učitelju Sidarta Gautama. 

Dobro, možda ja negdje griješim i podmećem, mada mi nije jasno gdje to.
Klub koji finansira Vučić, preko sponzora koje usmjeri, direktor Terza, vođe navijača kriminalci…
Nešto sam preskočio? Možda činjenicu da moraju da igraju oni kod kojih se uprava istalila na transfere?
Došao na topic i zanimljivo mi da veliki emotivni angažman u vezi Zvezde imaju forumaši koje na drugim topicima imaju potpuno drugi sistem vrijednosti od ovoga i pljuju glavnog mecenu.
Da budem brutalan kao da logoraši navijaju za svoje čuvare na turniru logorskih čuvara.
Malo ekstremizujem, ali tako mi djeluje.
Navijao sam nekad za Budućnost, posebno u košarci. Mogao se identifikovat sa momcima iz grada koji su igrali. Odavno to prestao, projekat bivše vlasti u kojem ne možeš popamtiti igrače koliko traju.
Pošto nak je prva liga beton, bio mi zanimljiv fudbalski klub dok ne počeše ispade praviti. Nikad sina tamo na utakmicu poveo nisam iako se prži na fudbal.
Primjetih svi navijački murali postali ćirilični od kad se vlast promijenila (dotle šareno). Valjda preuzeli neki momci iz DF grupu. Nedugo potom neredi na gostovanju u dominatno albanskim Tuzima na nacionalnoj osnovi. Sad ću pratiti OFK Titograd (sviđa mi se ime, a igrao sam u pionire tamo). Treća cenogorska iz koje se ne ispada[emoji3]
Na reprezentaciju povedem dijete jer je civilizovano i niko se ne bije.
Preporuka, iskopajte nekog betonligaša i pratite ga. I nađite nekoliko klubova iz liga četvorke da je zanimljiv vikend i LŠ.
Zanimljivije i zdravije.
A svakako mi ostaje nelogično prženje kad znaš kakav je kriminal iza svega toga, a iz svih tvojih postova vrišti drugačiji svjetonazor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Haha 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, milfisland said:


Dobro, možda ja negdje griješim i podmećem, mada mi nije jasno gdje to.
Klub koji finansira Vučić, preko sponzora koje usmjeri, direktor Terza, vođe navijača kriminalci…
Nešto sam preskočio? Možda činjenicu da moraju da igraju oni kod kojih se uprava istalila na transfere?
Došao na topic i zanimljivo mi da veliki emotivni angažman u vezi Zvezde imaju forumaši koje na drugim topicima imaju potpuno drugi sistem vrijednosti od ovoga i pljuju glavnog mecenu.
Da budem brutalan kao da logoraši navijaju za svoje čuvare na turniru logorskih čuvara.
Malo ekstremizujem, ali tako mi djeluje.
Navijao sam nekad za Budućnost, posebno u košarci. Mogao se identifikovat sa momcima iz grada koji su igrali. Odavno to prestao, projekat bivše vlasti u kojem ne možeš popamtiti igrače koliko traju.
Pošto nak je prva liga beton, bio mi zanimljiv fudbalski klub dok ne počeše ispade praviti. Nikad sina tamo na utakmicu poveo nisam iako se prži na fudbal.
Primjetih svi navijački murali postali ćirilični od kad se vlast promijenila (dotle šareno). Valjda preuzeli neki momci iz DF grupu. Nedugo potom neredi na gostovanju u dominatno albanskim Tuzima na nacionalnoj osnovi. Sad ću pratiti OFK Titograd (sviđa mi se ime, a igrao sam u pionire tamo). Treća cenogorska iz koje se ne ispadaemoji3.png
Na reprezentaciju povedem dijete jer je civilizovano i niko se ne bije.
Preporuka, iskopajte nekog betonligaša i pratite ga. I nađite nekoliko klubova iz liga četvorke da je zanimljiv vikend i LŠ.
Zanimljivije i zdravije.
A svakako mi ostaje nelogično prženje kad znaš kakav je kriminal iza svega toga, a iz svih tvojih postova vrišti drugačiji svjetonazor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

kao što rekoh, idi čitaj prethodne sezone i prethodne postove, sve smo mi to ovdje već apsolvirali i znamo i pisali smo o tome godinama, nema potrebe za ovim padobranskim akcijama prosvjetljenja. Ne možemo sad svaki put radi tebe stavljati disklejmer da znamo o kakvim se kriminalcima radi i da znamo da je Vučić duh koji lebdi. 

Link to comment
14 minutes ago, SmudgeYorkshire said:

image.thumb.png.6adc7c96c77817775e79191fa9004a7d.png

 

Ja sam sad u fazonu dajte neku jaku grupu, i onako se spremamo za gengbengovanje naredne sezone u ls...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...