Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, Patty Lee said:

Why not, ima i Tehnomanija. Biće i DM.
:covid19:

ma ja sam očekivala neki maxi, ali pošto sam onaj morganin skeletor iz pećine, nisam znala da maxi odavno nije miškovićev :ph34r:

 

i ja jedva čekam da vidim kako su napravili najavljene indoor bašte i to čudo od imerzione sale. strepnja mi je dublja od nade, doduše. 

 

igrom slučaja od jutros imam neku čudnu prepisku baš sa ljudima iz JP SC koje još uvek postoji i čiji su kontakti na sajtu SC. pitala sam ih za iznajmljivanje prostora, a oni mi odgovaraju kako je SC prodat Miškoviću, šta piše po novinama, koliko je dugova ostalo njima da isplaćuju i sl. ajd jedan, nego se u thread uključio i neki koga ništa nisam pitala, niti ga je iko zvao. stičem utisak da misle da sam neko drugi 🙄

  • +1 1
Link to comment

kao što sam pomenuo sinoć sam u lidlu pazario famozne smrznute škembiće

 

jedna misterija je razvejana - nisu kuvani. na uputstvu predlažu kuvanje od 10 minuta u vreloj vodi a zatim još 5-6 sati u finalnoj formi odabranog jela

 

bumo videli da li mora toliko, planiram da ga zatvorim u gvozdenu posudu sa svim sastojcima pa onda preko noći u rerni na 180C. tako mi najlakše.

 

ubaciću šaku ostataka od crnogorskog pršuta za aromu suvog mesa.

Link to comment

Juče slučajno u Lidl na Trošarini vidim akciju -50%. Kupim još jednu pidžamu za 900 kinti, ali bilo svašta nešto.

Kako sam bio nespreman+kiša, rekoh sutra ću na Vidikovac, tamo je manja navala i biće više robe. Kad ne leži vraže, u potrazi za plavim trotinetom, obiđoh obe prodavnice na Vidikovcu+ Ada (ubedljivo najmanje robe na-50% ), na kraju se vratih na Trošarinu i kupih.

Elem, na trošarini je bilo baš dosta snižene robe (juče), danas već znatno manje.

Link to comment

sinoć me žena poslala u lindu da kupim "nešto" od "de luxe" stvari. odem, ispazarim jedno maslinovo ulje i još nešto slatko. nije bilo maslina. vratim se, ona na telefonu odradi oko markica za nagradu. otvorim PDF sa uputstvom/pravilima, pitam je šta će kada dobije BMW. piše da je porez jedno milionče.

reče da platimo pa da ga utopimo za 25- 30 hiljada i onda proširimo imanje na selu. kažem, ajde da spiskamo sve to na putovanja po svetu. prokomentarisa da je možda je bolje da dobijemo nešto od kontikija, manje petljanja. uopše ne razmišlja o tričavih 15000 za kupovinu svaštanešto u lindi.

 

sve je to posledica njenog: "nikad nisam učestvovala u nekim izvlačenjima, možda nam se zalomi"

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pazarih danas 1 teleskop.10000 RSD. kada sam ga doneo, otvorio kutiju u nameri da ga sastavim. otvorim uputstvo, vidim šta sve treba, zatvorim kutiju. amenjeno je za u selu, da gledam zvezde, sunce (ima filter za to), preko na divčibare,maljen povlen, rudnik.

 

odranije sam želeo to da imam.

  • +1 2
Link to comment
On 30. 11. 2023. at 7:11, đorđe geprat said:

sinoć me žena poslala u lindu da kupim "nešto" od "de luxe" stvari. odem, ispazarim jedno maslinovo ulje i još nešto slatko. nije bilo maslina. vratim se, ona na telefonu odradi oko markica za nagradu. otvorim PDF sa uputstvom/pravilima, pitam je šta će kada dobije BMW. piše da je porez jedno milionče.

reče da platimo pa da ga utopimo za 25- 30 hiljada i onda proširimo imanje na selu. kažem, ajde da spiskamo sve to na putovanja po svetu. prokomentarisa da je možda je bolje da dobijemo nešto od kontikija, manje petljanja. uopše ne razmišlja o tričavih 15000 za kupovinu svaštanešto u lindi.

 

sve je to posledica njenog: "nikad nisam učestvovala u nekim izvlačenjima, možda nam se zalomi"

ništa nismo dobili. a već smo isplanirali šta sa BMW.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

kupio sam pre neki dan u lazarevcu za 999 dinara paket od 2 produžna kabla 1,8 m, sa tri utičnice i prekidačem. parksajd lidlov.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...