Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

9 hours ago, ducca said:

Mislim da će to biti neki mini Lidl, svakako ne standardan (negde sam nekad to pročitao al ne mogu se zakleti).

 

 

linda za nesirotilju

:nobles:

 

pozdravljam, često sam tamo

 

 

  • Haha 1
Link to comment

kakav tužni momenat za sava centar.

 

LIDL je baš težak krš u srbiji, potpuno su se prilagodili mediokritetstvu tržišta

 

jedino gde su isti kao prodavnice u drugim zemljama je srednji red sa tehničkom robom i oblekom za lidliće.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Moram da pohvalim lak od 120 dindži iz Linde. Evo stoji već 4 dan, solidno netaknut (prala sudove, wc, farbala kosu...itd) a tekstura mu je sasvim dobra, izgleda gelasto.

Link to comment
On 10. 11. 2023. at 9:03, Eleniko said:

kakav tužni momenat za sava centar.

 

LIDL je baš težak krš u srbiji, potpuno su se prilagodili mediokritetstvu tržišta

 

jedino gde su isti kao prodavnice u drugim zemljama je srednji red sa tehničkom robom i oblekom za lidliće.

 

 

Meni se ne razlikuje mnogo od onih u Grčkoj

Link to comment
1 hour ago, beyoncé said:

nisam bila u lidlu 2 godine i ne nedostaje mi. hrana je krš krševa. 

ali otkud lidl u SC, zar nije SC sada deltin? 

Why not, ima i Tehnomanija. Biće i DM.
:covid19:
 

Ako regularni Lidl izgleda kao magacin ovaj po slikama deluje kao da je u nekim katakombama:

spacer.png
 

Ali koliko sam razumela, ovo sve je fizički odvojeno od kongresnog fensi dela, to je sada celina za sebe. I nema više ni onih radnji gde se žene iz staklenih zgrada u pauzi za ručak snabdevaju šaniranom robom u “lux buticima” (wildly specific, I know). 
 

Btw, gledam slike našta je ličio SC pre renoviranja i dođe ti tačno da sedneš i plačeš. Jedva čekam da mi se namesti neki povod da idem.

Link to comment
On 10. 11. 2023. at 9:03, Eleniko said:

kakav tužni momenat za sava centar.

 

LIDL je baš težak krš u srbiji, potpuno su se prilagodili mediokritetstvu tržišta

 

jedino gde su isti kao prodavnice u drugim zemljama je srednji red sa tehničkom robom i oblekom za lidliće.

 

 

ti izgleda nisi bio u bugarskoj :hihi:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 12.11.2023. at 9:55, booyaka said:

Meni se ne razlikuje mnogo od onih u Grčkoj

 

dajte nemojte, sinoć tužno bazam lidlom na konjarniku u potrazi za smrznutim škembićima i razmišljam koliko su se nemci prilagodili našem jadništvu, koliko je ovaj domašni lidl naše ogledalo. bukvalno jednu stvar nisam našao koji nije iz domena elementarnih proizvoda sa mogućnošću izbora. svaka čas za kruna jogurt i kruna kefir, to zakiva, ali nije baš sve u robi koju možeš kupiti u prvoj radnji. 

 

grčki lidl je isti kao i bilo koji bilo gde u EU, opšta mesta plus jako dobro selektovana proizvodnja grčke robe, prevashodno hrane za lokalno stanovništvo. nama su otvorili lidl na ostrvu pre 2 leta i tek sam tu počeo da idem u njega relativno redovno, usput naučio kako se kupuje /tražim meso sa onim narandžastim nalepnicama da bi dobio dobru cenu a ionako kupujem da spremam hranu za paščad, retko za sebe/. ako si imao negativan utisak tokom odmora na nekom halkidikiju i sličnom to je samo zato što turisti iz srbije bugarske rumunije poljske itd bukvalno žive na moru od lidla i ne izbivaju iz njega, tako da na takvim mestima treba obavezno ući u fazon kada se radnja puni robom, kojim danom i u koje doba dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...