November 7, 20241 yr Postalo je neprijatno i napisati gde si izašao jednom u sto godina...odmah neke procene.
November 7, 20241 yr 1 hour ago, Eleniko said: obrisano. zašto ovo gore ima nula lajkova a ovo dole za sada tri a biće i više objasnite mi 52 minutes ago, Eleniko said: obrisano
November 7, 20241 yr gazo, delim prezir prema bg restoranima, mada moram priznati da se za mrvicu odmaklo od krilca i rebarca konceptka koji je dominirao tamo negde do korone. ipak, mislim da je najveci problem to sto u beogradu ima premalo stranaca i zbog toga je ponuda siromasna.
November 8, 20241 yr Ima li negde u BG da je dobra topla cokolada? Poslasticarnica, kafic, restoran, sta god..
November 8, 20241 yr Valentina i karanfil (ujedno i prodavnica čokolade) u Gospodar Jevremovoj: https://www.journal.rs/lifestyle/valentina-i-karanfil-definitivno-je-najsladje-mesto-u-gradu/ https://www.instagram.com/valentinaikaranfil/
November 8, 20241 yr U Oskaru izuvanje - pihtije, jaretina, repovi, kolenica na kiselom kupusu, šljiva, Mataljev Kremen i onda vinjak, plus pita šljiva/orasi. Sve preporuke, sjajno mesto.
November 11, 20241 yr Pečenje je dobilo hipstersku vrednost sa Pretopom... I Filip Homa otvara pečenjaru
November 11, 20241 yr pretop sad pravi i burek s mesom, nedeljom ujutro koji mora da se jede sa šampanjcem ili nekim drugim vinom sa mehurićima wadafak je to još kad bi malo poradili na radnom vremenu ali jbga,hipsterska zajebancija
November 11, 20241 yr 1 hour ago, msv said: Pečenje je dobilo hipstersku vrednost sa Pretopom... I Filip Homa otvara pečenjaru Gde je ovo?
November 11, 20241 yr 3 hours ago, Eleniko said: pretop sad pravi i burek s mesom, nedeljom ujutro koji mora da se jede sa šampanjcem ili nekim drugim vinom sa mehurićima wadafak je to još kad bi malo poradili na radnom vremenu ali jbga,hipsterska zajebancija da budemo precizni - burek sa prasećim obrazima, a i ne mora da se jede sa penušavcem - može ko voli, ja volim (samo jedan šampanjac imaju, ostalo su pjenušci, neki vrlo dobri, a neskupi). nije rđavo, ali meni je hit njihova pizza sa prasećom salatom, kao omaž Bucku, samo što je baš dobro za razliku od originala. testo im zakiva, to nešto rade sa onim kiselim od kog prave hleb. i to valjda samo vikendom. a i prasetina im je baš dobra. usput, otvaraju prekoputa u tom prolazu na pijaci i lokal gde će kuvati samo iznutrice. Edited November 11, 20241 yr by banatjanin
Create an account or sign in to comment