Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

bela reka, pasta sa govedjim repom. 
 
moze da pljune pod prozor gazzinom repu. 
 
nisam ni ocekivao da ce biti bolje, ali ovo je bas prosek. 
 
zoran, pod lozom, kida belu reku, hands down.
Ehhh kad smo ja i @renne govorili za Belu reku.
Nego kakvi su to gazzini repovi? I gde?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Pre nekoliko dana muška ekipa sa posla išla u kafanu, pa smo na moj predlog otišli do "Pod lozom". Raspametili se ovi moji, nisu imali pojma da postoji tako dobra hrana u Beogradu. Momci nam izneli od svega po malo, baš smo se izuli.

Edited by napadaj
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ehhh kad smo ja i @renne govorili za Belu reku.
Nego kakvi su to gazzini repovi? I gde?







... Shiit has hit the fan
 

 

ma, gazzin recept za repove kojim je otvoren now cooking. ja to sa malim varijacijama tako pravim 10ak puta godisnje od kad je gazza taj recept kacio. 

Link to comment

Sad kada bih vam pričao da sam maločas bio na istom mestu u isto vreme gde i Aca Lukas, Ćuta i ona 'Ilon Mask je iz rEpublike srpske ako se nevaram' tetka, mislili biste da lažem, pa ću zadržati za sebe. Kapiram da tetka i dalje sedi sa ortakinjom u šabačkom.

Hrana je inače dobra ali ozbiljno krajcuju porcije.

  • Haha 4
Link to comment
Pre nekoliko dana muška ekipa sa posla išla u kafanu, pa smo na moj predlog otišli do "Pod lozom". Raspametili se ovi moji, nisu imali pojma da postoji tako dobra hrana u Beogradu. Momci nam izneli od svega po malo, baš smo se izuli.
"Pod lozom" mislite na "Pod lozom 78"?







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Aca je tu redoran.

skonto to jer je narucio pljesku u fazonu "ono moje" i sve su znali sta ide od priloga.

al jovanka je jebena zvezdetina.

Link to comment

Ima li neka preporuka za neku kafanu/restoran potez Slavija - Dorcol a da je kvalitetno meso, da su porcije normalne/velike i da ne mora nesto da se rezervise dan unapred? Nije toliko bitan ambijent, moze i kafana s progorenim stoljnjacima i plehanim pikslama :) a ni cena nije previse bitan faktor. 

Link to comment
1 hour ago, JakeBlues said:

Ima li neka preporuka za neku kafanu/restoran potez Slavija - Dorcol a da je kvalitetno meso, da su porcije normalne/velike i da ne mora nesto da se rezervise dan unapred? Nije toliko bitan ambijent, moze i kafana s progorenim stoljnjacima i plehanim pikslama :) a ni cena nije previse bitan faktor. 

 

Grmeč? Mada je njima sad baš gužva, pa zovnite tog dana da rezervišete.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...