Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

16 hours ago, vookela said:

Mala Kolubara na reci...utisci? Sreda veče je u pitanju, tamburaši sviraju.

Nikad nisam bio a da je bila muzika, tako da o atmosferi ne mogu da govorim, ali hrana im je uvek bila vrlo dobra.

Link to comment
1 hour ago, beta kentauri said:

 

kod kineza sigurno svega ima ali treba se nakaniti otići i kopati.

jedino što može da me namami da odem je da znam da imaju suvi persimon/japansku jabuku ili ljutu korejsku papriku za kimči

ma mene jednako mrzi, nego ako je bas zapelo. a za ljutu papriku i kimci, valjda ce se uskoro otvoriti korejski supermarket na bulevaru, prete odavno. Videla sam i to negde online, kosta ko svetog petra kajgana. 

Link to comment
49 minutes ago, cmrlj said:

ma mene jednako mrzi, nego ako je bas zapelo. a za ljutu papriku i kimci, valjda ce se uskoro otvoriti korejski supermarket na bulevaru, prete odavno. Videla sam i to negde online, kosta ko svetog petra kajgana. 

ma kakvi zapelo kao da bi ja stvarno pravila kimči.

samo fantaziram jer mi se jede.

videla sam da ima neki online sa hranom uglavno nudlama. ima i kimči u konzervama 340 rsd za 150g što je pljačka.

 

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Jeste kod hotela Srbija, tako da verovatno jeste isto mesto. Da li je isti restoran, to ne znam.

 

Da, cenim da je to ista lokacija, ali se verovatno promenio vlasnik. Bio je u neka davna vremena i jedan kineski restoran u pri vrhu Ustanicke (kad smo vec kod kineskih restorana i Ustanicke ulice), tamo u onom trznom centru gde je posta. Cak nije bio ni los, u to vreme bolji od sada takodje rahmetli restorana Peking iz ul. Vuka Karadzica. 

  • +1 1
Link to comment

Procitah vijest na B92 o BG restoranima i kako ni ovaj put nisu dobili Michelin zvjezdicu. Nekoliko njih je dobilo oznaku Bib gourmand. Bice bolje sledeci put valjda.

 

Ali komentari: zderanje, zderanje zderanje. Ljudi ne znaju da uzivaju u hrani.

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment
On 11.12.2022. at 18:17, vookela said:

Mala Kolubara na reci...utisci? Sreda veče je u pitanju, tamburaši sviraju.

 

Kad god vodim prijatelje na klopu, vodim ih tamo...nema greške. 

 

Ali upozoravam da proveriš telefonom i rezervišeš. Nije to baš tako veliko kad ne radi terasa. Čini mi se da je u sredu fudbal, pa verovatno neće biti problema; inače su puni još od ručka. Odlična kuhinja, nema kiksa.

 

Ako nema mesta, odmah pored njih je Tata Mata, izvrstan jadranski restoran sa svežom morskom ribom i moćnim izborom vina, ali su cene dosta, dosta  jače. 

  • +1 2
Link to comment

U vezi muzike, sredom su tamburaši u Kolubari na reci, ali bih ja ipak proverio telefonom, jer fudbal

 

U Kolubari na Dorćolu ima muzike sredom, ali novosadski tamburaši su četvrtkom i petkom, tako da...

 

Last but not the least, najbolja Kolubara je u Brčkom.

Kaži im, Renne

  • +1 1
Link to comment

Puno hodam i nekoliko puta sam hodao pored kafane iz koje se čula muzika. Evo, ko voli lake note, to je ova:

 

spacer.png

 

Slika je sa gugl mapa, ja nisam slikao ove ljude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...