Jump to content
IGNORED

Post-covid


Svemir Zeka

Recommended Posts

9 minutes ago, ToniAdams said:

Ne, ništa od toga 

 

Na pozitivnu stranu deluje da se smiruje - ali poshto kovid pokrece te autoimune procese i ti imash ochigledno proces sa jetrom od toga, shto ne otici kod par nashih hepatologa po preporuci pa videti shta oni kazu?

Mislim meni je to laissez faire pomodarstvo u medicini jedna od omrazenijih stvari danashnjice.

ili kako ja to kazem, sigurno ne bi princu Vilijemu ostavili upalni proces bez terapije bas tek tako (ako je to tako uopshte bilo u tvom sluchaju, ne znam naravno detalje pa nagadjam).

Link to comment

Svakako sam planirao hepatologa ali pod jedan gotovo da ih nema kod nas jer ugl to rade priučeni gastro, pod dva i ova koja je oldskul je na odmoru pod tri prioritet mi bio da prohodam pošto me odvalila disko hernija

Link to comment
13 hours ago, Paul Gompitz said:

Povisene transaminaze ne znace autoimunu bolest. Kao ni poviseni crp.

 

Naravno da ne ali znache ostecenje i mozda i neku upalu... svakako treba videti shto je to tako.

Link to comment

Rečeno mi da odradim za 4 nedelje opet krv, što pada za neke 2 nedelje pa da onda trazim uput za hepatologa ako su vrednosti i dalje povišene, tako ću i da uradim

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...

Četvrti put u mesec dana sam bolesna. Odležala sam mislim ono s bronhitisom i to čini mi se, čitava tri dana :D

Kičma --> virus --> upala uva --> upala grla. 

uz to, dva dana hodam tako da se umorim pri hodu po ravnom, zadisala se juče. Ono istina, bilo je oko 5, s odlaskom na posao u 7, pa odlaskom na drugi bivši posao, pa sam se vraćala u školu. 

Danas nešto malo bolje to, ali i dalje umor, umor.

Već mi se ovo desilo pre 1 ili 2 godine, pojma nemam. Srce da iskoči, otišla kod kardiologa, završila s F dijagnozom. Nadam se da ću i ovaj put tako, ali da, sad se i ovako jadna i nesretna valja drndati po specijalistima. Dođe mi da otvorim.bolovanje do raspusta

 

  • Tužno 2
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Četvrti put u mesec dana sam bolesna. Odležala sam mislim ono s bronhitisom i to čini mi se, čitava tri dana :D

Kičma --> virus --> upala uva --> upala grla. 

uz to, dva dana hodam tako da se umorim pri hodu po ravnom, zadisala se juče. Ono istina, bilo je oko 5, s odlaskom na posao u 7, pa odlaskom na drugi bivši posao, pa sam se vraćala u školu. 

Danas nešto malo bolje to, ali i dalje umor, umor.

Već mi se ovo desilo pre 1 ili 2 godine, pojma nemam. Srce da iskoči, otišla kod kardiologa, završila s F dijagnozom. Nadam se da ću i ovaj put tako, ali da, sad se i ovako jadna i nesretna valja drndati po specijalistima. Dođe mi da otvorim.bolovanje do raspusta

 

 

 

 

ja kad dodje novembar samo zelim da vidim Mart. Nishta me vishe ovo izmedju ne raduje.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Aleksija said:

pa to sa hipotireozom je dozivotno, ali mi je doktorka udesila dozu eutiroksa sasvim dobro, drzim se, za sada. mozda je najgrozniji deo kad jos uvek ne znas sta ti je.

hvala :heart:

Pretpostavljam da si odradila check ultrazvukom, ako nisi dobro bi bilo i to da odradis. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...