December 1, 20241 yr Značajno mesto u seriji ima i Belestre, pa zaključak možeš doneti i sam Ali nije toliko strašno, jeste uslovno negativac ali daleko od Hitlerovštine, prosto Senin antagonista, više je akcenat bio na političarenju FIA. Izjave i konferencije su uglavnom (ako ne i u potpunosti) citati, plus su scene iz trka i post-incidenata kombinovani sa arhovskim snimcima.
December 7, 20241 yr meh iako nisam luisov, a ni ferarijev fan, voleo bih da osvoji makar tu jos jednu, zbog one kradje
December 8, 20241 yr Max kao djule, kapiram da je računao na to da Mekovi moraju biti oprezni da skupe samo bodove i overe titulu. Nepopularno mišljenje vrv - ali Oskar je trebao da ispadne malo pametniji ovde, zna kakav je Max i da će se baciti na sve ili ništa, 1 i 3 su više nego dovoljni danas, bigger picture jbg. Biće kazna za Maxa nema sumnje ali šta McL ima od toga, ako se desi nešto ne daj bože Landu biće drama za titulu.
December 8, 20241 yr Sve u svemu prezadovoljan sam, Sarl je genije, Vaser je legenda. Cestitke Meklarenu i navijacima. Ovo je pravi duel F1.
December 10, 20241 yr 3 hours ago, Eleniko said: umesto koga ide hamilton u ferrari umesto Sainca. Sainc ide u Vilijams.
December 10, 20241 yr On 8. 12. 2024. at 14:10, ducca said: Max kao djule, kapiram da je računao na to da Mekovi moraju biti oprezni da skupe samo bodove i overe titulu. Nepopularno mišljenje vrv - ali Oskar je trebao da ispadne malo pametniji ovde, zna kakav je Max i da će se baciti na sve ili ništa, 1 i 3 su više nego dovoljni danas, bigger picture jbg. Biće kazna za Maxa nema sumnje ali šta McL ima od toga, ako se desi nešto ne daj bože Landu biće drama za titulu. maxu ne treba niko vise da popusta, sta god da je u igri. neka ga svaku trku skrsi drugi vozac, pa neka gleda da se smiri malo
December 13, 20241 yr Vidim diljem interneta da su mnogi kao razocarani, ali po meni je to odlican izbor. Jesam subjektivan posto generalno gotivim Ricca, ali svakom novom timu treba iskusni vozac, ono sto je recimo Hulk u Haasu, moze da bude Danny kod Andret Cadilaca. Pogotovo sto planiraju americkog vozaca bez F1 iskustva za drugog pilota..
December 18, 20241 yr nijesam školovao za taj cadillac F1 mislio sam da je brend u isuviše velikoj krizi za takvo bacanje para u ložionicu /možda lupetam, sem gledanja utrka nemam pojma o tom biznisu/
December 18, 20241 yr Pa pre 2 godine su ušli u WEC sa hypercar programom, deluje da su ozbiljno u tome, tako da ima para a i volje izgleda. Biće zanimljivo ispratiti ovu epizodu, valjda neće biti previše egzotična. Agregat kažu planiraju za 2030. a do tad su potpisali ugovor o snabdevanju sa Ferarijem. Ricc je navodno odjavio tu pricu i ne namerava da se vraca u F1.
Create an account or sign in to comment