November 2, 20241 yr Max trazio da se obrati paznja da li Oscar vozi sporo da bi dobio kaznu, pa sam dobio 5s..
November 3, 20241 yr Neeee Alonsoooo :/ Baš sam se nadao da izveze dobru kišnu trku Edited November 3, 20241 yr by Have_Fun
November 3, 20241 yr A u kakav haos, bolje da su otkazali sve. Umorio sam od praćenja, a trka nije ni počela
November 3, 20241 yr Svi koji su se kladili na crvenu zastavu profitirali obilato. Max sad ima otvoren put ka pobedi..
November 3, 20241 yr katastrofa jbt... jebemti kisu nema ovde nista za norisa... Edited November 3, 20241 yr by Mr.Mxyzptlk
November 3, 20241 yr jbt za koji kurac SC za malo jacu kisu... pritom niko nije ispao nigde, FIA govna da jede
November 3, 20241 yr o kakvim gumama za suvo ovi pricaju. pola trke nisu prosusili putanju, pritom je pala nova kisa
November 3, 20241 yr ato su ih pustili sad da voze jbt, bukvalno isti uslovi kao na sc pre kolapinta...
Create an account or sign in to comment