Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

F1 2022-

Featured Replies

tesko smece je postao ovaj sport, odavno...

  • Replies 3.1k
  • Views 130k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lezilebovich
    Lezilebovich

    Koja radio komunikacija Ferarija          

  • O, da... Upravo se vratih sa red bull ringa. Mix exita, guche, Oktober festa, sajma automobila, pihtijade i prvomajakog uranka. Satori sa austrijskim folkom, perece, Kari wursti, tocilice sa ledenom v

Posted Images

Deda Nanda otkidaju ledja :D

Kakva trka, kakav vikend. Sve smo imali sto F1 pruza..

 

Max bez greske danas, kao i obe Alpine. U neka prosla vremena bi skakao od radosti zbog takvog rezultata tima za koji navijam (prvi put oba vozaca na podijumu od povratka 2016), ovako mi je drago zbog vozaca i tima inzenjera i mehanicara, za vrhusku me zabole, nisu zasluzili. Skok sa 9. na 6. poziciju u konkurenciji konstruktora u jednoj trci je neverovatno.

Disertacija Maxa, jeste ga pogurala i sreća kad je trebalo ali kako je vozio zaslužio je. Realno je borba za WDC završena danas.

Ne secam se da je neko, posebno po ovakvom vremenu, vrteo najbrzi krug za najbrzim krugom, mislim da je Barikelo rekao 17. 

Max je završio priču onim juče, pokazao je kako se to radi. Brazil nikada ne razočara, ne pamtim da je ikad bilo dosadno na Interlagosu.

@fillex meni je bila neizmerno dosadna. na polovini trke, kada su izbacili SC sam prekinuo gledanje.

 

posebno mi je drago sto nisam puko pare za katar.

 

4 hours ago, fillex said:

Brazil nikada ne razočara, ne pamtim da je ikad bilo dosadno na Interlagosu.

 

Najbolja staza. Od najskorijih zbivanja, setimo se samo kako je Alonso prosle godine dosao do podijuma u poslednjem krugu... ludnica

Pitanje je samo godine kad će je izbaciti da ubace neko ulično sranje u Dubaiju ili eventualno nekom New Yorku pošto nema dovoljno staza u USA (NY je mislim i pominjan). Ako proguraju Rio da se udaraju nogama u dupe. 

Edited by ducca

Meni su te ulicne staze skoro negledljive, posto nema prostora za obilazenje (znam da mnogi vole Monaco, no i on je tu samo zbog tradicije). Staze u USA nisu lose (vozikam oficijelnu F1 igru, pa mogu da dam neku procenu); Miami i Austin znam dobro, pri cemu je potonji dosta laksa. Las Vegas vec nisam probao, aha vidim da je tu od prosle sezone.

Interlagos je stvarno bio fenomenalan. Max kao na igri sa 17. mesta na startu, do laganog trijumfa.

ja bih mogao da prezivim bez trke u monaku. tu mogu i samo kvalifikacije da se voze za taj vikend i cao. al' brazil da ne diraju

Odjeba Sauber Bottasa, umesto njega stiže Bortoleto naredne godine.

od bespotrebnih ostali Perez i Strol. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.