Jump to content
IGNORED

Kolaps elektroenergetskog sistema?


James Marshall

Recommended Posts

20 hours ago, Time Crisis said:

 

 

Ima toga i u EU

 

 

 

 

 

...

Hoćemo da brojimo i sve požare izazvane grejalicama na struju i lošim elektroinstalacaijama?

Link to comment
18 minutes ago, Zverilla said:

Hoćemo da brojimo i sve požare izazvane grejalicama na struju i lošim elektroinstalacaijama?

 

Grejalica je običan nemar, kao neko što zaspe s cigarom u ruci, s gasom ako nešto nije u redu lako možeš da ne primetiš ništa dok ne bude kasno. Što naravno ne znači da ne treba da se koristi.

Link to comment

Gas je zakon za centralno grejanje, bojler i kuhinje. Dok sam bio u Londonu, desi se poneka eksplozija, ali to je zbog nemara uglavnom. E sad, u SIrskoj dolaze da sertifikuju sve svakih 6 meseci. Plaćam tromesečno za veliku 4 sobnu kuću, a cena na leto mi je bila £35 (za 3 meseca!), a sad mi došao račun na £105, a grejanje je uključeno non stop ali na niskoj temperaturi (17-18, sve preko toga je meni previše). Doduše sam sam, pretpostavljam da nisam da bi bilo skuplje. Crne su skočile 28% u julu mesecu.

  • +1 1
Link to comment

Možda ga staviti u SMATSA, kad se već ovako dokazao u jednom velikom, sad sledeći korak može da bude samo neki komplikovaniji i kompleksniji sistem. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...