Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ma gde zabavna. Ovo smece sto Portland igra treba zabraniti zakonom. Kako se Norm vratio u startere umesto povredjenog Nasa, ovi su se vratili na fabricka podesavanja. Pucaj prvu loptu, pucaj preko trojice, nemoj slucajno da rotiras u odbrani, da ulozis neki trud.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Kako uspeju da uglave ovako ocajne meceve u evropske termine, a i ja sam budala sto gledam, pakao jebeni.

Derozan car, sve ostalo veceras mi je ostetilo mozak. NBA je jedan go kurac.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

"Klinika", "dobro podmazana mašina", čak i standardno pristrasni komentatori domaćina ne mogu a da ne dele komplimente.:D

 

Masterklas Denvera, u odbrani, napadu...zdravi (uslovno rečeno, bez Džamala i MPJa) deluju kao top 4 tim. Ok, Milvoki ima samo poraz manje i igraju bez Lopeza, ali sad rastu očekivanja od utakmice sa Jutom.

 

Bugi je verovatno prespor za postavu Baksa, ali baš me zanima kako će izgledati protiv Jute, s obzirom da ostavljaju Gobera da igra sa klupom.

 

edit: Dalas izgubio od Orlanda, 110-108

Edited by boldrock
  • +1 1
Link to comment

Baksi nemaju centra, a Nagetse uvek prokenja šut protiv Milvokija, kao pre dve godine kad su ih urnisali Bizli, Barton i drugari, pa ih ili Jokić teroriše ispod koša ili šire zbog udvajanja debelog i sipaju trojke.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...