Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 hours ago, cartman said:

Samo ne znam koga da ponude za njega. 

Koliko znam, na kraju sezone Garristm postaje UFA, tako da nema šta da nude za njega. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Elem, neko je onomad ismejavao Konelija zbog dovodjenja Gordona i ugovora koji mu je dao. Iz ove perspektive, 92M ne deluju uopste skupo.

Gordon osim odlicnih fizikalija i solidnog suta, primecujem da ima visok BBIQ. Sjajno prati Jokarine zamisli.

 

Zato Jokara voli i Morisa npr.

Edited by Milošica
Link to comment

znamo da je brutalno 

 

al opet

 

Jokić je u januaru postigao tačno 425 poena uz 211 skokova i 144 asistencije, na 16 utakmica. To je prosečno 26,6 poena uz 13,2 skokova i 9 asistencija po nastupu.

 

 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Profesionalac said:

Koliko znam, na kraju sezone Garristm postaje UFA, tako da nema šta da nude za njega. 

Da im opet sedi povredjen na klupi, kao fikus:)

Link to comment

Denver imao 9 izgubljenih lopti u prvoj četvrtini. Jokić imao 4. Meni izgleda kao da ih je bilo više. Timski rekord star 50 godina drži Golden Stejt sa 45 izgubljenih lopti. Džejson Kid drži rekord sa 14.

 

I pored svega samo 6 razlike za Minesotu.

Link to comment

Bio je gost u "all the smoke" podkastu, nije ni blizu forme za povratak na teren.

 

Nije samo do rezervi, nisu se ni starteri proslavili, odbrana je užasna. Minesota je imala gomilu ofanzivnih skokova, čak i kada odbrane napad popiju trojku ili polaganje uz faul.

 

Previše silovanja trojki, premalo Denver ide na Jokića, koji šalje paseve na liniju za tri  iako skoro niko ništa ne ubada, umesto da poentira u reketu.

 

Baš me zanima da li će Koneli uraditi nešto, potreban im je defanzivac spolja.

 

edit: 7-0 serija, samo 19 razlike :)

Edited by boldrock
Link to comment

Klupa Minesote dala više poena od startera (68-62).

 

Šteta što nije Bugi mogao da igra u drugoj 1/4 kada su napravili razliku, čini mi se da upravo ovakve utakmice služe da se vidi koliko može da doprinese.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...