Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

27 minutes ago, cedo said:

jedna milane

 

Odbijam da poverujem :mellow:

 

Edit: kad sam video datum pvorede 12.04 valjda sam bio ubeđen da nema šanse daj e prošlo tek tipa 8 meseci. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Ma prolazi Denver i Jokara prvu rundu play-offa bez problema, igrao Murray ili neigrao. Drugu rundu teze, pa i da se Murray vrati i igra u nekoj formi. Osim ako ih zadesi da imaju Jutu ili Grizlije za protivnika. 

 

Ovo jucer dogodi se svima. na putu su a sut nije isao... Nije to do Jokare i da ide vise na poentiranje...   

Link to comment

Koga oni mogu da dobiju u ovakvom sastavu u plej of seriji, bez prednosti domaceg terena:unsure: Barton ce bas da procveta u plej of-u:rolleyes: Kao sto rekoh sve bolje ekipe na Zapadu  su ih dobile bez problema  po dva,tri puta , pitanje je da li ce uopste  izbeci play in ove sezone. Jedna Minesota ih je razbucala dva puta velikom razlikom, kod kuce i u gostima, toliko o Denveru.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Jedna Minesota ih je razbucala dva puta velikom razlikom, kod kuce i u gostima, toliko o Denveru.

 

7-3 u zadnjih deset utakmica, jedino ako si očekivao da će biti 10-0 :)

Link to comment

Jedini kvalitetan tim koji su dobili  u toj seriji    je Milvoki , ja sam razocaran u njihove poraze od  rivala iz iste Konferencije , koji su ih lako dobijali, pobedili su samo raspade od ekipa kao sto su ,Pelikansi, Klipersi i Lejkersi , hajde i pobeda  protiv GS je bila ok , ovo ostalo je bilo jadno, protiv direktnih konkurenata za mesta u plej of-u. Znaci sada mora da im se desi da ne budu izjednaceni u skoru sa nekom od tih ekipa, ne zavisi sve od Denvera u nastavku sezone , tako da mogu da izvise i za  to sesto mesto koje vodi direktno u plej of, najvaznije utakmice ove sezone su lako  gubili. Bilo bi dobro da naprave neki kvalitetan trejd ali sudeci  po istoriji rada  njihovog GM- od toga nema nista.

Edited by Micko8
Link to comment
6 hours ago, Mos said:

 

Niko ne pizdi vise od mene zbog njihove igre, cupanje kose u 5 ujutru je sada vec postao standard :D ali ono, peta utakmica road tripa, prethodnih 4 na putu su pobedili i jos idu odmah sutradan za Jutu. Mozemo im dati toliko da nije kraj sveta ako ih je dobila spremljena Minesota sa trenerom koji ih zna u dusu. Cilj je dogegati se do zdravog Mareja, pa sta bude u plejofu.

 

 

Kako ih zna u dusu kada je tamo proveo samo  jednu sezonu sa Jokicem a do tada se izmenilo dosta igraca. Znaci Malone je truba posto ne zna da se prilagodi , ovaj ga dva puta natamburao stoka ralike:)

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Koga oni mogu da dobiju u ovakvom sastavu u plej of seriji, bez prednosti domaceg terena:unsure: Barton ce bas da procveta u plej of-u:rolleyes: Kao sto rekoh sve bolje ekipe na Zapadu  su ih dobile bez problema  po dva,tri puta , pitanje je da li ce uopste  izbeci play in ove sezone. Jedna Minesota ih je razbucala dva puta velikom razlikom, kod kuce i u gostima, toliko o Denveru.

Brojke kazu da je nakon skoro 2/3 sezone Denver dobio 28 i izgubio 22 utakmice. To je 56% uspjesnosti, i samo 10 timova ima veci procenat od njih. To je jako veliki uzorak i  dakle dobili su mnogo timova u ovom sastavu. Dobili su pre neku noc trenutnog sampiona sa stoka razlike a ti ih opisujes kao lottery team. 

 

Sto se tice Playoffa, kako izgleda 5to mjesto je dostupno i zapet ce da dodju to njega, tako da ce igrati protiv 4tog a ne protiv najboljih. Playoff nije isti kao regularna sezona, Denver ima iskustvo igranja u istom u Jokarinoj eri, a i prosle godine su bili u playoffu u otprilike istom sastavu i odradili prvi krug 4:2.  Jokara ove sezone igra dosta bolju obranu a tim ima vise igraca koji mogu doprinjeti nego prosle sezone.

 

Dakle zbog gornje navedenog, a ne zbog individualnih utakmica,  mislim da prolaze prvi krug. 

Link to comment

Ja uopste ne vidim razlog za optimizam, da oni mogu da zadrze i ovo mesto na kojem se trenutno  nalaze,. Denver nije kavlitetan tim ni na domacem terenu ove sezone, prosuli su toliko utakmica protiv slabijih timova. Tesko  onoj ekipi kojoj  je Barton druga napadacka opcija.

Edited by Micko8
Link to comment

@Micko8 shvati da su imali jedan od najtezih rasporeda do sada plus je tim osakacen povredama i covid-om. Najveci problem je sto Malone nije uspeo da pronadje 2nd unit koji bi iole igrao egal minute. Konstantno prosipaju prednost koju starteri naprave. Kada se Dzamal vrati, rotacija ce se stabilizovati.

Link to comment
43 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Brojke kazu da je nakon skoro 2/3 sezone Denver dobio 28 i izgubio 22 utakmice. To je 56% uspjesnosti, i samo 10 timova ima veci procenat od njih. To je jako veliki uzorak i  dakle dobili su mnogo timova u ovom sastavu. Dobili su pre neku noc trenutnog sampiona sa stoka razlike a ti ih opisujes kao lottery team. 

 

Sto se tice Playoffa, kako izgleda 5to mjesto je dostupno i zapet ce da dodju to njega, tako da ce igrati protiv 4tog a ne protiv najboljih. Playoff nije isti kao regularna sezona, Denver ima iskustvo igranja u istom u Jokarinoj eri, a i prosle godine su bili u playoffu u otprilike istom sastavu i odradili prvi krug 4:2.  Jokara ove sezone igra dosta bolju obranu a tim ima vise igraca koji mogu doprinjeti nego prosle sezone.

 

Dakle zbog gornje navedenog, a ne zbog individualnih utakmica,  mislim da prolaze prvi krug. 

 

Ne vidim kako je ova prva rečenica suprotna onome o čemu prića Micko8. 12 timova ide direktno u playoff, Denver ima najgori skor od njih, i plus je izgubio međusobne susrete da timovima iz Zapadne konferencije od 3 do 7 mesta.

 

Srećom imaju dobar raspored, čini mi se 8 utakmica više igraju kod kuće od preostale 32, i to sa uglavnom slabijim protivnicima.

 

Prošle godine su odradili prvi krug sa treće pozicije, uz prednost domaćeg terena, protiv Portlanda. Ove godine bi u prvom krugu igrali sa Memfisom/Jutom/Dalasom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...