Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, Mos said:

Ja bih pre Memfis pa Golden Stejt bez domaceg terena, nego U2 pa Sanse sa domacim terenom. Mickov Ejton ce nagnati His Groundness :/

 

I meni je to isto najbolja kombinacija, s tim što nisam siguran da mogu na 4 mesto bez odlaska Jute na peto, Memfis baš dobro igra. U svakom slučaju da izbegnu Sanse do finala zapada (iako će realno ispasti u prvoj rundi ako se ne vrate ni MPJ ni Džamal).

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, 1n54jd3r said:

Denveru odgovara da Dalas i Juta gube kako bi imali sansu da dodju do prednosti domaceg terena u prvoj rundi. Nije nemoguce, mada nije ni preterano realno. Uz to, dosta zavisi i od toga da li ce se Dzamal vratiti krajem februara i koliko brzo će dostići neku pristojnu formu (trenutno je u covid protokolu). Trenutno su na injured listi samo MPJ, Dzamal i Cancar.

Ma kakav Denver , oni su neuracunljivi plus su izgubili sve  taj brejkove protiv  navedenih ekipa , plus Memfis, tesko da oni mogu dalje od tog sestog mesta, pre ce biti da mogu da padnu ispod mesta na kojem se sada nalaze.

Link to comment
8 minutes ago, Micko8 said:

Ma kakav Denver , oni su neuracunljivi plus su izgubili sve  taj brejkove protiv  navedenih ekipa , plus Memfis, tesko da oni mogu dalje od tog sestog mesta, pre ce biti da mogu da padnu ispod mesta na kojem se sada nalaze.

 

Juta ima zeznut raspored, a nisu trenutno u ne znam kakvoj formi

Link to comment

 

Intervju sa Bartonom. Kako je doživeo draft, zašto je ostao u Denveru, šta očekuje od sezone.

 

Isto se nada da krenu u niz pobeda i dođu do više pozicije (top 4 seed).

 

  • Hvala 1
Link to comment

Uf...Nju Orleans raspad, ne mogu obruč da pogode, starteri Denvera napravili svega 7 poena razlike. Mislim da je Denver imao jedno 4 izgubljene lopti u prvih pet minuta. Nadam se da će ovo biti jedna od Fakuovih utakmica protiv raspad timova.

 

edit: Bugi dva faula za minut, šutira bacanja i prigovara sudiji. Tehnička incoming....

Edited by boldrock
Link to comment
7 minutes ago, boldrock said:

Uf...Nju Orleans raspad, ne mogu obruč da pogode, starteri Denvera napravili svega 7 poena razlike. Mislim da je Denver imao jedno 4 izgubljene lopti u prvih pet minuta.

8 izgubljenih na 6 asistencija u Q1.

Link to comment

Konačno da klupa koliko toliko pomogne, Nađi 10 i Forbs 14, ukupno 40 poena. Juta izgubila od Memfisa, Lejkersi od Hornetsa, Kliperse dobio Majami, Minesota za sada gubi 6 razlike od Sansa. 

Link to comment

Koliko se timovi boje da igraju sa Jokicem jedan na jedan , cim primi loptu na post-u , odmah idu dvojica,trojica igraca na njega, skoro na svakoj utakmici.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...