Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Što neko reče imali su taj period 4-5 uzastopnih prodatih lopti, 3.5 minuta bez poena, to je bilo gore nego kad su im narokali 15 poena u seriji, barem su stizali da šutnu.

Link to comment

Danas je posle meča Jokić rekao nešto u fazonu da je najbolje da zaborave na njega i MPJ-a. Izgleda da čak i da se vrati ove sezone to će biti 10-15 utakmica pre kraja regularnog dela, znači trebalo bi iskulirati 25 utakmica. Ili gledati samo raspade a la Detroit/Orlando (od koga su izgubili) / Hjuston, Nikse, s obzirom da imaju ok raspored.

Link to comment

Pa Dzamal se moguce vrati krajem februara ili pocetkom marta. Sasvim dovoljno vremena da se udje u neku formu do PO. Za MPJ se slazem, ne treba racunati na njega ove sezone.

Link to comment
12 hours ago, boldrock said:

 

Realno je mogao da ima jos jedno tri asistencije da bilo ko može da pogodi trojku. Adams je ok centar, plus ima pomoć jer se niko ne cima da cuva bilo koga na liniji za tri. U trećoj će ili da eksplodira ili da dobije dve tehničke.

Jebes asistencije , da je odigrao prvo poluvreme kao trecu cetvrtinu mozda bi i imali sansu da dobiju utakmicu , covek je uzeo dva suta u prvoj cetvrtini , to je nedopustivo za igraca koji se tretira kao kandidat za  MVP nagradu, Forbes udje u igru . tek dosao u ekipu i odmah se ispucava a ovaj se nesto stidi da uzme sut :fantom: , ono sto se dopusta Bartonu i Morrisu u igri  je kriminal,  kakve  su  samo greske  pravili zbog svoje sebicnosti a to cine na svakoj utakmici uz to  ne mogu da sacuvaju nikoga u odbrani, dva najveca kratera u ligi.  Denver nije dobio  iole kvalitetnu ekipu ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
12 hours ago, Fins fleet said:

Neko bi iz komentara ovde pomislio da su gubili minimum 15 na poluvremeno. A zapravo bilo -5, dali 63 poena uprkos mlitavog Jokica i gubili jer je Memphis ubo boga oca teskih suteva.

Takvih je bilo veoma malo, uglavnom su svi sutevi Memfisa bili otvoreni a Ja se setao u reketu bez ikakvih problema.

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Jebes asistencije , da je odigrao prvo poluvreme kao trecu cetvrtinu mozda bi i imali sansu da dobiju utakmicu , covek je uzeo dva suta u prvoj cetvrtini , to je nedopustivo za igraca koji se tretira kao kandidat za  MVP nagradu, Forbes udje u igru . tek dosao u ekipu i odmah se ispucava a ovaj se nesto stidi da uzme sut :fantom: , ono sto se dopusta Bartonu i Morrisu u igri  je kriminal,  kakve  su  samo greske  pravili zbog svoje sebicnosti a to cine na svakoj utakmici uz to  ne mogu da sacuvaju nikoga u odbrani, dva najveca kratera u ligi.  Denver nije dobio  iole kvalitetnu ekipu ove sezone.

 

Dopušta im se jer će ih zameniti ko...Rivers, Kampaso, Markus Hauard i Hajlend.

 

Na stranu Lejkersi kao (odvratna) franšiza, ne vidim kako i zašto bi Jokić završio tamo, posebno kad potpiše novi ugovor. Niti njih zanima da im glavna zvezda bude Jokic, niti njega (iz onoga što je pričao do sada) da igra tamo.

  • +1 1
Link to comment

Pa zašto ne Lakersi, Kalifornija, Los Angeles su centar dešavanja. A i njima će trebati nova zvezda nakon Lebrona, ne znam zašto bi morao biti crnac, pogotovo šta nema nekih atraktivnih likova u najavi. Možda samo Gianis, Durant i Harden su pred krajom karijere.

Edited by Zed
Link to comment

imaju oni dejvisa :fantom:

 

na stranu crnac belac, nekako mi jokic sa svojim odnosom prema medijima nikako ne ide uz lejkerse

mada, ne znam zasto uopste i pisemo o tome 

Edited by pbg12345
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

imaju oni dejvisa :fantom:

 

na stranu crnac belac, nekako mi jokic sa svojim odnosom prema medijima nikako ne ide uz lejkerse

mada, ne znam zasto uopste i pisemo o tome 

 

Pa eto tako dosadilo je ovo šta igra sam u Denveru, ako se Marej i Porter ne vrate na all star razinu.

Link to comment
28 minutes ago, Zed said:

Pa zašto ne Lakersi, Kalifornija, Los Angeles su centar dešavanja.

 

Zato što Jokić nije Harden, verovatno bi se pre vratio u Evropu nego što bi želeo da bude u "centru dešavanja" :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...