Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

xHYDqyE.jpeg

 

Inaugurator će stići da pogleda Kentucky derbi, pa da se 7 dana brčka sa bebom u plićacima Curacaa i Arube i da onda u Bajmoku odradi još deset dana bazičnih priprema za sezonu na subotičkom hipodromu, a Embid će još uvek igrati playoff košarku.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Midgeta said:

Embid ce da se samorokne

 

Može samo da ga duva. 

 

2 puta MVP NBA lige i to za redom, dostignuće koje je jako teško objasniti koliko je vredno i teško ga ostvariti. 

 

Dodao bih, apsolutno zasluženo.

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Može samo da ga duva. 

 

2 puta MVP NBA lige i to za redom, dostignuće koje je jako teško objasniti koliko je vredno i teško ga ostvariti. 

 

Dodao bih, apsolutno zasluženo.

Ma naravno, i jednom da je MVP je nevidjeno, a ovako je tek.A za Emdbida znam da je prosle godine nesto kenjao kako je on zasluzio i kukao kao sta jos da uradi pa sam zato rekla :D

 

 

I jeste zasluzeno apsolutno

Link to comment

Sad opet Sombor, konji vrani, ladan Jelenko u kladži na Selenči i bol u onoj stvari za repku :D

 

Veliki uspeh u svakom slučaju.

  • +1 1
Link to comment

Ima vremena da odmori, imamo dobrog trenera kod koga neće biti zajebancije i dobar tim.

 

Ako sada ne bude igrao, realno, neće nikad.

  • +1 2
Link to comment

sigurno da mu je stalo. samo su degutantni upisi tipa hjohjohjo pojesce se od muke embiid, a on covek nije poslat na odmor u prvoj rundi plejofa

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

sigurno da mu je stalo. samo su degutantni upisi tipa hjohjohjo pojesce se od muke embiid, a on covek nije poslat na odmor u prvoj rundi plejofa

 

bezveze je i izigravati Embidu advokata kad je on lično mali milion puta pričao koliko mu to znači, nije ga niko vukao za rukav da sam x puta priča kako on zaslužuje i bla bla. ne sećam se da je ijedan igrač koji je bio u priči oko mvpa toliko sam sebi bio advokat. još i kad kažeš poslat na odmor u prvoj rundi plejofa ispoljavaš malicioznost bez razloga jer ovaj deran nema 2 zglavna igrača pored sebe pa da treba da ga bude sramota što je poslat kući 

  • +1 7
Link to comment

to je malicioznost, jokicevi fanovi koji se nasladjuju sto ce embiid da pati, dok im omiljeni igrac tera karuce vec nedelju dana, je sta tacno? ajd da je osvojio nesto od znacaja pa citamo ovo, ovako je smesno, i ti znas da je smesno. 

 

Link to comment
20 minutes ago, Joe D said:

to je malicioznost, jokicevi fanovi koji se nasladjuju sto ce embiid da pati, dok im omiljeni igrac tera karuce vec nedelju dana, je sta tacno? ajd da je osvojio nesto od znacaja pa citamo ovo, ovako je smesno, i ti znas da je smesno. 

 

 

Šta je značajno ostalo da osvoji osim šampionata?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...