Jump to content
IGNORED

Odbrana Od Reklama


Mil@n

Recommended Posts

YT opet stegao dizgine, NewPipe opet ne radi, čeka se rešenje.

 

U međuvremenu naleteo na GrayJay - prosto mi je neverovatno da se nalazi na PlayStore-u, fercera sve u 16 sa YT plaginom koji se skine iz same aplikacije.

Link to comment

Ja sam se pre par meseci bas borio, od tada me ne diraju. Koristim uBlock al mislim da nije u tome fora jer su me ranije i sa njim drkali. Moguce da sada nekog drugog ispituju.

 

Inace preporucujem SponsorBlock for Youtube. Preskace sponzore, samopromocije kanala i jos gomilu stvari. Milinka.

  • Hvala 1
Link to comment

AdBlock Plus i dalje bez greške. Pomuči se ponekad doduše par sekundi sa reklamom pre nego što je izblokira, ali sam to primetio samo na playlistama.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Pokusavao sam, pre 15 godina, da gledam RTS , B92 (pre promene  vlasnistva) to nije moglo da se gleda od reklama. I tada, B92 radio, nije mogao da se slusa od reklama.
Cak i video emisije, voditelji i voditeljke kao da pokusavaju da me hipnotishu. Nisu to samo nasi, to rade i najveci, kao CNN i BBC.

Samo citam napismeno mada i tu ima reklama ali mi , sound 0, ne iskachu u ochi i ushi.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Javlja mi telefon da onaj dns.adguard.com ne moze da pristupi internetu... Jel to nesto blokirano, ima li druga varijanta da ukljucim?

Link to comment

poslednjih par dana pravi problem, ja sam ga isključio prvi put u četvrtak, pa sam ga uključio par sati kasnije i danas sam opet morao da ga gasim

 

Link to comment

Mene ćale danas smara ,da ne može na net ,a podesio sam mu taj dns 

Sigurno je zbog toga 

 

Mada na tabletu isto imam dns ,ali nema problema za sad

Edited by Fakundo Sava
Link to comment

Citam "Danas", "B92", Kurir. Od fine stampe na pretplati "The Economist". Pa i oni imaju reklame, istina, ne tako napadne i ne prate te sta si googlovao.

A i sta ce mucenici, srpska stampa, od cega ce da zive i imaju posao kada su reklame otisle na net. Nemaju ni kontrolu koje se reklame pokazuju na njihovim sajtovima.

Da neko stavi reklamu u stampano ili net izdanje "Danas", posalju im inspekciju koja ce da ih ganja (ne samo "Danas" nego i davaoca reklame) danima i mesecima po 24 sata dnevno inspektori na smenu, dodju im u ofis, sa namerom da ih zatvore.

Vucicu odgovara da ima "Danas" bar da pokaze da i u Srbiji ima slobodne stampe.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 24. 9. 2024. at 13:27, Yoyogi said:

Vucicu odgovara da ima "Danas" bar da pokaze da i u Srbiji ima slobodne stampe.

 

kome da pokaže?

koga briga za to?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...