Jump to content
IGNORED

Odbrana Od Reklama


Mil@n

Recommended Posts

Mislim da oni jos uvek nisu prosirili istu politiku na celu populaciju i da se igraju raznih taktika sa testerima. Mene ocigledno izabrali za jednog, kakve sam kur.. srece :dry:

Link to comment

Google obozava takve, mogu da treniraju AI sa tvojim klikovima, ili da ti salju targeted ads.

Za par godina ce napraviti vestackog Shana Jana, kada se dovoljno natreniraju, pa ti vidi.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Koji uređaj i aplikacija? Kod mene sve ok u Firefox + uBlock Origin varijanti na računaru i ReVanced app na telefonu.

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Koji uređaj i aplikacija? Kod mene sve ok u Firefox + uBlock Origin varijanti na računaru i ReVanced app na telefonu.

 

Revanced Extended na phone

Link to comment
21 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa dobro što je sad ovo

 

Screenshot-20240328-185129.png

Pa ne rade jj i king za dzabe, daj neki dinar ... pominju i Exuma i Pekovica :D 

  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Lezilebovich said:

Pa ne rade jj i king za dzabe, daj neki dinar ... pominju i Exuma i Pekovica :D 

 

Bilo mi je na svakom videu tako, ali pomoglo ovo što predloži napadaj. 

 

Nije mi nešto ova zadnja epizoda, previše stručno za moj ukus :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

@Mindaugas ŽukauskasProbaj NewPipe na Androidu, poslednja verzija 0.26.1 skinuta direktno sa sajta za sada fercera, osim komentara. U isto vreme kada i tebi, stara verzija 0.25.2 (koja je još uvek aktuelna na F-Droidu iz nekog razloga) je prestala da radi.

 

BTW, na kompu (FF + uBlock) mi YT zeza samo kada puštam plejlistu neku, i to samo na početku. Zacrni plejer, a onda izbaci ono "skip".

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...