Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, Milošica said:

Ne kažem da virus ne postoji, ali da tek tako i tako brzo ljudi umiru od njega nije mi baš jasno.

 

Bukvalno je u ovoj rečenici sam sebe demantovao.

 

 

Link to comment

Joooj, ovo uopšte nije smešno.

Mnogo je tužno. I ta užasna smrt i to što neko uopšte navatava za medije ovog mučenika, pa onda šta čovek priča.

Potpuni poraz čoveka 21 veka. I ne mislim samo na njega. Mislim na celokupno društvo. Prvo ovo naše jadno, a onda i šire. Nešto je opasno krenulo u pogrešnom smeru. I ko zna gde će se završiti.

Iskreno, prvi put me hvata strah od tog pogrešnog smera.

  • +1 6
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

Joooj, ovo uopšte nije smešno.

Mnogo je tužno. I ta užasna smrt i to što neko uopšte navatava za medije ovog mučenika, pa onda šta čovek priča.

Potpuni poraz čoveka 21 veka. I ne mislim samo na njega. Mislim na celokupno društvo. Prvo ovo naše jadno, a onda i šire. Nešto je opasno krenulo u pogrešnom smeru. I ko zna gde će se završiti.

Iskreno, prvi put me hvata strah od tog pogrešnog smera.

 

Apsolutno, ne može se iz ovog čovek normalan izvući, nema šanse. Možeš da ostaneš normalan ali toliko besan, da će ta bes verovatno da završi na nekom iz okoline, ni krivom ni dužnom. A opet, sve je toliko mrtvo, ugalvnom se ljudi zabijaju kući, i osuđeni su na čitanje koječega jer jednostavno ne možeš da sediš i piljiš u plafon.

Vlast pušta narod da riknjava, narod riknjava ali mu to ne smeta dok nije on, a kad se i zalomi nekome bliskom tipa ženi, čovek i dalje ne veruje. Ne znam, samo mi je u glavi neka priroda, baraka, koliba, i otuđiti se od svega, barem na par dana svako malo na reset, ova svakodnevna izloženost i vlasti i politici i avaksima i Vučiću i svemu što rade on i njegovi moroni, to je toksično da toksičnije ne može biti. 

  • +1 4
Link to comment
44 minutes ago, Mil@n said:


Razumljivo da vam nije jasno mladi gospodine, za šta postoji i određeni razlog: JER SI GLUP KO KURAC!

 

Baš sam to video i ne verujem šta čitam. Lik automehaničar, izgubi ženu i dvoje nerođene dece, ali ipak ima tu nešto sumnjivo oko virusa...

Link to comment
32 minutes ago, Mil@n said:

Ne znam, samo mi je u glavi neka priroda, baraka, koliba, ... 

Upravo to radim, ali sam ja u toj oblasti privilegovana, tj. mogu i imam gde da odem. Jbg, skoro pa penzos.

 

Upravo sam u kabanici (hvala @kud u maglu Simoviću za tip :D), nema veze što je kiša, skupljala opale orahe. Nekad ranije skupljali divlje jabuke (za sirće), divlje i pitome kruške, pečurke ... 

 

Krčka se pasulj na smederevcu. 

Ne znam, da mi nije ove planine, tačno bih u Lazi završila.

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, mraki said:

 

 

 

I ovu baciti u neku rupu i oduzeti joj sve od pincete, vestackih trepavica do hijalurona i zaboraviti. 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...