Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, copkillah said:

 

pričali smo o poklapanju antivaksera, zar ne?

 

a, bre, sto gnjavis

 

imam potrebu da se pickaram sa avaksima. ovde u nemackoj nemam s kim. sve kolege (100%) su vakcinisani, svi ljudi sa kojima se druzim su vakcinisani (100%). na mrezi je malo avaxa. srbija je raj za tako nesto

  • +1 2
  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

 

a, bre, sto gnjavis

 

imam potrebu da se pickaram sa avaksima. ovde u nemackoj nemam s kim. sve kolege (100%) su vakcinisani, svi ljudi sa kojima se druzim su vakcinisani (100%). na mrezi je malo avaxa. srbija je raj za tako nesto

 

ahaha udri onda :D

 

  • +1 2
Link to comment

Da li su svi nevakcinisani antivakseri (jedan od top10 najgrdnijih izraza u istoriji srpskog roda) ili samo oni koji promovisu teorije zavere i aktivno se zalazu za kuliranje vakcine? Npr, ateista je valjda aktivni nevernik a agnostik je valjda onaj nezainteresovani smoreni tip kojeg zabole paja za eventualno postojanje Boga i sve slicno. Jel imamo pandan agnostiku u ovoj korona vaks i antivaks borbi?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Da li su svi nevakcinisani antivakseri (jedan od top10 najgrdnijih izraza u istoriji srpskog roda) ili samo oni koji promovisu teorije zavere i aktivno se zalazu za kuliranje vakcine? Npr, ateista je valjda aktivni nevernik a agnostik je valjda onaj nezainteresovani smoreni tip kojeg zabole paja za eventualno postojanje Boga i sve slicno. Jel imamo pandan agnostiku u ovoj korona vaks i antivaks borbi?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

sasvim dovoljno vremena je prošlo da svako ko je želeo je i mogao da se vakciniše. ovi što nisu, nisu i oni su antivakseri bez obzira na njihovo objašnjenje. kakvo god da je u pozadini ne neki antivakser stav

 

 

dela, ne reči

 

 

 

 

 

 

 

uz ogradu prema ljudima koji zbog neke hronične bolesti/stanja nisu u stanju da je prime

  • +1 3
Link to comment

I jeste i nije, za osobu moje veličine predlaže se negde 500mg dnevno, a 1000 jedinica D vitamina je sasvim OK, ja često uzimam čak i one od 4K.

 

 

Naravno, ne ulazim u to da li je predlog normalan, mislim da svi znamo odgovor na to pitanje...

Edited by Jeremija
Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

da nije mnogo magnezijuma :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Nikad! Ko ni sode bikarbone.

 

E, kontam da je doktorski žargon ali ovo "radio infarkt" mi gadno zvuči.

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...