Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

14 hours ago, mraki said:

Stigli i selebriti experti… :fantom:

 

Koje su njene jebene kvalifikacije da tumaci statistiku? Je li ju je imala u skoli ikada?

 

Ameri angazovali njihove geto estradno NBA zvezde da "savetuju" o vakcinama, ko angazuje i placa ove nase geto idole? Hoce li maloumni da pobiju i to naroda sto je preostalo?

 

Gde je sad internet gerila kad je najvise potrebna?

Edited by Moonwalker
Link to comment

Hatori jeste fijuknuo žestoko, ja ga otpratio odavno, počeo je baš da me nervira, uostalom pričali smo o tome.

No primetio sam da mu neki forumaši lajkuju sadržaj. :cry:

Link to comment
8 hours ago, Moonwalker said:

 

Koje su njene jebene kvalifikacije da tumaci statistiku? Je li ju je imala u skoli ikada?

 

Ameri angazovali njihove geto estradno NBA zvezde da "savetuju" o vakcinama, ko angazuje i placa ove nase geto idole? Hoce li maloumni da pobiju i to naroda sto je preostalo?

 

Gde je sad internet gerila kad je najvise potrebna?

Verovatno isfrustriranost zbog smanjenog broja nastupa.

  • Hvala 1
Link to comment

Jeste frust zbog nastupa, al’ kad bi se zezali.
 

Glupaca jedna u 21. veku par beba na rodjenju ostalo bez majke u evropskoj zemlji. Dve umrle. A ona «troluje», mnogo je zanimljiva. 
 

Ono stomak da zaboli od smeha.
 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Ja mislim da ne troluje.

 

@Moonwalker

 

Nisam siguran da oni imaju neko posebno izraženo mišljenje, s toga verujem da su priču sveli na lični nivo i da je to jedan od presudnih faktora koji je prelomio da to pišu na tviteru.

 

Prvi se Milan Stanković čini mi se ubio od kukanja prošle godine kako ne nastupa i slično, ako se dobro sećam...

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Ti si, svakako,  slobodan da verujes u sta god zelis i da formiras svoje misljenje. 

 

Nemaju izrazeno misljenje, ali imaju vrlo izrazeni neizdrz da to neizrazeno misljenje podele sa celim svetom. Je li to jebeni recept? Savet za oblacenje? Make up tips? Budale!

Edited by Moonwalker
Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Hatori jeste fijuknuo žestoko, ja ga otpratio odavno, počeo je baš da me nervira, uostalom pričali smo o tome.

No primetio sam da mu neki forumaši lajkuju sadržaj. :cry:

natukni koji forumasi mu lajkuju antivakserski sadrzaj.

:happy:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

485179_printscrkijn_iff.jpg?1633965013

 

Krenula kampanja protiv Srkya, kazu Djilasov covek :lol:

Da, sad ga nazivaju i komunočetnikom. Usudio se da prozbori koju o nepovredivoj privatnoj svojini:

245203140_395357775512435_61785202583935Kako ono beše...svi smo mi pomalo socijalisti.:lolol: 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...