Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, Milosh76 said:

A hejtove ne pominjes :D

 

vidis da je samo jedan hejt :D

jos sam na jedno mesto stavio- 13 likes i 3 haha's

 

ali da niko nije reagovao na moju profilnu sliku uokvirenu sa "I've had my COVID-19 Vaccine" :ziga:

 

sve to mozga bez. 

mogao bi im covek prodati govno kao pastetu od bizona "sazrevala 2 godine, pa zato malo neugodan miris" 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

recimo, super mu je tekst o danasnjem insulinu koji je primer genetski modifikovanog leka, jos od 80-ih. idealna informacija za poklapanje. on vise daje materijal nama koje ne mrzi da se ganjaju po netu sa avaxima :D

 

I sta mislis, koliko antivaxera ce se dozvati pameti tim poklapanjem ? 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Neće se dozvati nijedan, s poklapanjem ili bez. 

Ne bih se slozio sa drugim delom. Sigurno ima nacin da se bar neki od tih ljudi pomere sa svojih stanovista, samo mi ne deluje da neko to pokusava na "naucnicki" nacin. Pod tim ne mislim na zasipanje naucnim istinama, nego primena novih zakljucaka iz razliciti bihevioralnih disciplina na taj problem.

Link to comment

Probao par puta da ubeđujem neke antivaksere i neodlučne iz svoje porodice, ne ide nijedan pristup (doduše, nisam psiholog). Pozicije su odavno zauzete i rovovi iskopani.

 I nije vredelo, em što su stariji, to su zadrtiji i konzervativniji, em su tvrdoglavi kao mazge da nikakav argument ne dopire do mozga. Štaviše, izaziva suprotan efekat, inaćenje.

 

esid: posle par neuspelih pokušaja ubeđivanja, digao sam ruku od te rabote da se ne bih uzalud nervirao

Edited by Filozof manijak
Link to comment
11 minutes ago, Ludi Žika said:

Moj lični utisak je mnogo više avaksa među mlađim od 40 nego među 60+.

 

nije to samo tvoj licni utisak :)

 

mladji su mnogo manje vakcinisani nego stariji, a i mnogo su aktivniji po mrezama

Link to comment

Sta da kazem kad posle rasprave na viberu sa drugom antivakserom, on meni pise da pricam isto sto i vucic. Nije mu jasno kako sam protiv vucica a primio sam vakcinu...

Link to comment
5 minutes ago, de Sisti said:

Sta da kazem kad posle rasprave na viberu sa drugom antivakserom, on meni pise da pricam isto sto i vucic. Nije mu jasno kako sam protiv vucica a primio sam vakcinu...

 

e, da... meni je vec dosta njih reklo da sam sendvicar jer sam za vakcinu :ziga:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Ros said:

recimo, super mu je tekst o danasnjem insulinu koji je primer genetski modifikovanog leka, jos od 80-ih. idealna informacija za poklapanje. on vise daje materijal nama koje ne mrzi da se ganjaju po netu sa avaxima :D

 

 

meni je najjače što se ložite da to ima uticaja na antivaksere

da su hteli da veruju u nauku ne bi ni postali antivakseri

 

  • +1 3
Link to comment

GOP Lawmaker Pushes Insane Claim ‘Octopus-Like Creatures’ Are in Vax

 

Quote

New Hampshire Gov. Chris Sununu called for a state lawmaker who’s repeatedly pushed COVID-19 misinformation to be stripped from his leadership position after he blasted out an email to colleagues suggesting that the coronavirus vaccinecontains a “living organism with tentacles” and darkens the eyes of newborns.

 

“I have repeatedly expressed directly to Speaker Packard about the need to remove Representative Weyler from this position of leadership,” the Republican governor said in a statement Monday. “Disseminating this misinformation clearly shows a detachment from reality and lack of judgment.”

[...]

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
46 minutes ago, Filozof manijak said:

Neće se dozvati nijedan, s poklapanjem ili bez. 

 

ne postoji poklapanje antivaksera, to je samo virtue signalling zabluda 

 

možeš da poklopiš nekoga ko stvarno učestvuje u raspravi i razume šta je argument, a ja još nisam sreo antivaksera koji prihvata bilo kakav argument

 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

ne postoji poklapanje antivaksera, to je samo virtue signalling zabluda 

 

možeš da poklopiš nekoga ko stvarno učestvuje u raspravi i razume šta je argument, a ja još nisam sreo antivaksera koji prihvata bilo kakav argument

 

 

 

valjda ti je jasno da ne citaju samo avaxi komentare na mrezama? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...