Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

19 hours ago, copkillah said:

 

koliko ih je izlečio?

 


Car je lik, baš jutros mu se nakačio neki imbecil da ga jebe i osporava nešto što je napisao i dok mu ja u glavi jebem sve po spisku i krećem polako da se tresem, ovaj car ga jebe u komentarima na finjaka i transparentno. 

Zamisli ta muda i samopouzdanje da dođeš čoveku naučniku u komentare i da mu TI objasniš da nije u pravu. Toliko je bolesno da ga pomalo i gotivim zbog toga... :sad:

Link to comment

https://www.facebook.com/runo.atelier/

 

Quote

Alpaca Queen model u boji Snow❄️

Luksuzne, unikatne, ručno pletene čarape sa posebno utkanom energijom torzionih polja i balansom frekvencije od 432 Hz…

 

O postojanju pozitivnih, desnih-torzionih polja i njihovom uticaju na ljude naši preci su dobro znali. 

Danas,  RUNO Atelier  pridaje poseban znacaj upravo ovim desnim poljima

Pri ručnom pletenju, svi pokreti se rade desnom rukom i sastoje se od kružnih pokreta u smeru kazaljke na satu. 

Naše pletilje pristupaju ovom procesu sa puno posvećenosti, lepih misli i dobre energije, pa tako svaka ispletena stvar sadrži pozitivna torziona polja za koja se veruje da pomažu i štite osobu koja ovako ispletenu stvar nosi.

Iz istog razloga svu vunu za pletenje naše bake su premotavale u klupka. Držeći klupko, levom rukom namotavale su na njega nit u smeru kazaljke na satu, potpomažući ovaj pokret desnom rukom. Takođe, pozitivno torziono dejsvo su pojačavale i pevanjem lepih pesama.

Nakon prolaska kroz prste, niti  dobijaju pozitivno torziono naelektrisanje, a stvari ispletene od ovakvih niti su nam uvek draže i bliže, bolje greju, a u njima je uvek lepse i udobnije.

msm nije antivax, al je na tom tragu

neko ko bombarduje sa ovakvim kampanjama jasno udara na antivax tržište, koje sigurno nije malo

  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:


Car je lik, baš jutros mu se nakačio neki imbecil da ga jebe i osporava nešto što je napisao i dok mu ja u glavi jebem sve po spisku i krećem polako da se tresem, ovaj car ga jebe u komentarima na finjaka i transparentno. 

Zamisli ta muda i samopouzdanje da dođeš čoveku naučniku u komentare i da mu TI objasniš da nije u pravu. Toliko je bolesno da ga pomalo i gotivim zbog toga... :sad:

 

i to je samo potvrda onoga šta pričam na temu antivaksera

 

naravno okej je šta taj lik radi, naravno da nemam problem s tim, ali prosto to nema efekat kakav ljudi žele da veruju da ima

 

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, copkillah said:

 

i to je samo potvrda onoga šta pričam na temu antivaksera

 

naravno okej je šta taj lik radi, naravno da nemam problem s tim, ali prosto to nema efekat kakav ljudi žele da veruju da ima

 

 

Mskm da ti stalno preuveličavaš šta neki mi očekujemo od nekih tipa Kesić, Ivanović, i o čemu smo već polemisali. 

Niko ne očekuje od ovog lika da namakne još 2% vakcinisanih, niti da prosvetljuje masu, ali je fakat lepo kada obrazovan čovek, naučnik uđe u klins sa idiotima i ima živaca da ljudima objasni šta i kako jeste. Ni manje ni više od toga. Sve preko toga je čist plus, a tome kakvo jeste nema se slovo prigovoriti niti ima bilo kome šta da smeta. A nekako izgleda da ti uvek nađeš načina da gledaš to sa neke loše strane. 

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

 

Mskm da ti stalno preuveličavaš šta neki mi očekujemo od nekih tipa Kesić, Ivanović, i o čemu smo već polemisali. 

Niko ne očekuje od ovog lika da namakne još 2% vakcinisanih, niti da prosvetljuje masu, ali je fakat lepo kada obrazovan čovek, naučnik uđe u klins sa idiotima i ima živaca da ljudima objasni šta i kako jeste. Ni manje ni više od toga. Sve preko toga je čist plus, a tome kakvo jeste nema se slovo prigovoriti niti ima bilo kome šta da smeta. A nekako izgleda da ti uvek nađeš načina da gledaš to sa neke loše strane. 

 

Sigurno da je to do mene, ali isto tako sam previše puta gledao kako se ljudi lože i samozavaravaju da sve nabrojano ima neki realan efekat pa mi je to postala refleksna reakcija. Plus da ne pričam o ljudima koji se ponašaju kao da im treba dodeliti orden samo zato što imaju zdrav razum i prihvataju vakcinaciju pa vole da ističu tu svoju sUpErIoRnOsT u odnosu na antivaksere. Dosta loša pojava koja doprinosi opštem zaglupljivanju.

 

Ali da ne bude samo da hejtujem, malo šege i smijeha u duhu topica:

 

 

Link to comment

Ne kažem da virus ne postoji, ali da tek tako i tako brzo ljudi umiru od njega nije mi baš jasno.

 

Bukvalno je u ovoj rečenici sam sebe demantovao.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...