Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

U Aman supermarketima kisela pavlaka 400 g 78 dinara, proizvođač Granice, kvalitet dobar.Imaju i pomoandže 56 din/kg. Međutim pomešali su 2 ture, jedna odlična druga bez veze. Ko ume da probere, te bolje su savršene.Neka nelagodnost se uvuče u mene kad treba da uđem u Aman. Kad prekoračim prag, kao da se teleporujem u direktno prikazivanje neke domaće serije, snimane statičnom kamerom. Jedino me nemar prinudi da uđem, jer su u komšiluku jedini radili do 22h.

Edited by halloween
Link to comment

Bila sam u Idei onoj najvećoj u Omladninskih brigada. Ova nazovi rasprodaja je grozota živa, pre svega u pogledu asortimana.Ranije je u Idei moglo da se nađe povoljnih stvari, pa je reorganizovan deo sa neprehrambenom robom i sad je to neuporedivo lošije.Imam utisak da sve teže i teže posluju, naročito poslednjih 6 meseci i da bi najradije ceo lanac nekom prodali, ali nema kupca.Ipak, na nekom uzgrednom sniženju u Idei (a po toj ceni je i na ovoj akciji) kupila sam super džezvu od rostfraja sa debelim dnom, prilično tešku. Nisam naišla na kvalitetniju po prodavnicama posuđa, ne računam Sun, Moon& Stars i sl. Redovna cena 999 a na sniženju 699 dinara.

Edited by halloween
Link to comment
  • 2 weeks later...

danas sam pazario knedle sa šljivama/kajsijama u novoj rinfuz prodavnici u mom kraju: gavrila principa 58. cena 378/432 din/kg. drže povrće, voće, pecivo i ribu. ovo, povrće mi deluje vrlo prihvatljivo u odnosu na 450 pakovanja frikoma. grašak, karfiol, zlatna mešavina i brokoli su 169 din/kg. cele lignje 225, plodovi mora 718. da, među pecivom ima i nešto zvano šufnudle. šta je to? bilo me sramota da pitam: mator čovek a ne zna šta je nešto što arhaično zvuči.

Link to comment

Kod mene su šufnudle višak testa kad se prave knedle sa šljivama pa se samo uvalja i skuva isto kao i knedle. Mi smo ih zvali prstići.

Link to comment

Da pitam i ovde: Imal neko Kirbi usisivac i vredi li cemu? Koliko sam citao, mane su mu tezina i buka, sve ostalo je kao super.Nasao na oglasima pa se lomim da kupim, ovaj samsungov usisivac je na izdisaju i tako.

Link to comment

Moja keva imala i prodala posle 6 meseci (za pola kinte koju je dala) i kupila redovan usisivač.Kumova keva ima, nije ga izvadila iz šifonjera jedno godinu dana, a inače je picajzla za briskanje i čišćenje.Ja mislim da je to vrhunsko bacanje para.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...