Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Ne znam da li ce se vratiti ta vremena :violina: ali ja sam u Amanu na kraju nashla najkvalitetniji pamuchni donji vesh, dok su mi neki preprodavci ariljskog vesha na pijaci prodali neshto shto je od XL postalo XS ali bez ikakvog preterivanja, na 40 stepeni pranja. Takodje sam detetu badi mantila dva uzela za selo i za kod kuce pre par godina, evo ovog leta smo izashli konachno iz te velichine. Onu cool torbu za termalnu izolaciju sam ove godine uzela tamo.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, aram said:

još nisam uspeo da nađem Aman prodavnicu koja ne smrdi na buđ

 

Ova u koju ja idem je ok.

Link to comment
38 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima kod carine na nbgd

:nobles:

 

To nakon renoviranja od pre par meseci, do tad je imala šmek na memlu i truli bakaluk combined.

 

U Amanu kupujem čuvene žute maramice brenda Apta i Persil Vernel iz Turske. Bude svašta korisno tamo.

 

Btw, Amana nema ni na Cenoteki, slučajnost?

Link to comment
5 hours ago, Patty Lee said:


:lolol:
Ja volim da odem u Aman baš iz ovog razloga, redovno imaju neke stvari koje nigde drugde nisam videla, i uvek budem u fazonu WTF odakle braćo, odakle?!

kao na primer upaljač sa maradonom i upaljač sa peletom :lol:

 

pričala sam jednom s kolegom šta će da kupi nekome na poklon i on mi kaže, ima super keks, bombonjera, marlenka. saznao je za to jer je bivši kolega emigrirao u češku pa kad dođe u posetu uvek donese da ih počasti. pa gde ćeš to da nađeš u srbiji... a pa kao ima u amanu

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

doduše tamo idem samo kad kod dekija uzimam ćevap, nije me bilo od proleća

Link to comment

Treba da vidite Aman na stanici 534 na Vidikovcu. Otkrila sam slučajno, mislila sam dugo da je neka automehaničarska garaža. Ušla da kupim jogurt ili kafu, šta je već bilo. 

Taj Aman ima neku svoju robnu marku, sve što nije to je skupo, čak mislim i skuplje nego na drugim mestima. 

Prostori koje zakupljuju su po pravilu takvi da se sapleteš kad uđeš, ostavljene bivše radnje poput višedecenijskog marketa Padina, u koji kad uđeš, ukoliko ne zakačiš bar troje ljudi i dva rafa, nisi ništa uradio. Roba večito s isteklim rokom, izmešane čokolade, paštete i čarape. 

Onda ode Padina, i dođe Aman @Midžeta

A još je ovaj i pomozi bože za onaj vidikovački. Tamo imaš utisak da niko i ne radi. Nigde nikoga. Resident evil vajb

  • Hvala 1
Link to comment

Uh nisam bila u tom maxiju na Vidikovcu, moram da navratim jednom da se napojim resident evil vajb raspadom :D

mada i ovaj padinski je za bljuganje, najjaci su oni paneli sto su popucali sa prvom kisom koji su prekrivali ostatak enterijera rahmetli marketa padina :lol:

Ima jedan mini Aman u Solunskih boraca, od Pinka kad se spusta, Cana i ja usle po vodu, a sa strane sa koje smo dolazile nema znaka, reko mozda je no name radnja neka, ali ne kako sam usla i almost pala preko kase i nekog kvazi rafa, plus me iz odma zapuhnuo Aman miris, reko oh man, this shit again :lol:

 

E da, cesto jogurt drze van frizidera, ne kupujte ga u Amanu nikad, so bad

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...