Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

To za Lukakua mi nikako nije jasno. Stoji da je u PL drugaciji stil igre, no ja bih pre imao njega, nego ove ostale koje Chelsea ima.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vidim da su se torinski zlikovci baš naložili na Bajernizaciju serie A. Kulibalija jure već neko vreme, alternativa im je i Bremer iz gradskog rivala. Za Sasuolove napadače je malo utihnula priča, zbog Di Marie, a sad vidim da je verovatan prelazak Zaniola.

 

Hvala bobu pa se bar Inter i Milan drže podalje od poslovanja sa njima  :happy:

Link to comment
On 5.7.2022. at 16:03, Profesionalac said:

Vidim da su se torinski zlikovci baš naložili na Bajernizaciju serie A. Kulibalija jure već neko vreme, alternativa im je i Bremer iz gradskog rivala. Za Sasuolove napadače je malo utihnula priča, zbog Di Marie, a sad vidim da je verovatan prelazak Zaniola.

 

Hvala bobu pa se bar Inter i Milan drže podalje od poslovanja sa njima  :happy:

 

Уз пристојно обештећење мислим да није опасно ако им продамо Заниола. Када кажем пристојно мислим на 50ак милиона, колико се спомиње последњих дана.

Мени он опасно иде на живце, јасно је да је фрик што се физикалија тиче и да скоро да може кроз зид да прође, али онолико дављење лопте не могу да смислим. Ем није тимски играч, ем је џиберчина класична.

Надам се да ће се зајебати лопови и купити, нико са две здраве ганглије у глави не би дао толике паре за човека са 2г, 2ас сезоном иза себе и са два оперисана колена. А јесу очајни да пазаре нешто тренутно, певац им није ни за пенис, нема од бајернизације ништа, пре бих рекао да су загазили у фазу јунајтедизације.

Ми ћемо те паре улупати неком Сасуолу ни за шта, али нема везе, лошији бити нећемо.

Link to comment

@crtamOrasiNisam vas toliko gledao, tako da verujem da imaš bolji uvid koliko znači ekipi, ali ja se uvek štrecnem kada mladi igrač, italijan pređe tamo.

 

50+ miliona je svakako dobar posao, ja sam prvo čitao o nekim dvogodišnjim kijezolikim pozajmicama, što bi bila loša pogodba za vas.

 

Ne mogu oni da odu u junajted situaciju, jer su ostali nesposobni da postanu Liverpul, Čelzi i City. :cry: Evo Inter ima 3 vrlo dobre domaće sezone pa svake godine više gledaju koga će da prodaju nego da kupe, čuj mene kupe, potpišu na free ili pozajme.

Edited by Profesionalac
Link to comment
2 hours ago, crtamOrasi said:

 

Уз пристојно обештећење мислим да није опасно ако им продамо Заниола. Када кажем пристојно мислим на 50ак милиона, колико се спомиње последњих дана.

Мени он опасно иде на живце, јасно је да је фрик што се физикалија тиче и да скоро да може кроз зид да прође, али онолико дављење лопте не могу да смислим. Ем није тимски играч, ем је џиберчина класична.

Надам се да ће се зајебати лопови и купити, нико са две здраве ганглије у глави не би дао толике паре за човека са 2г, 2ас сезоном иза себе и са два оперисана колена. А јесу очајни да пазаре нешто тренутно, певац им није ни за пенис, нема од бајернизације ништа, пре бих рекао да су загазили у фазу јунајтедизације.

Ми ћемо те паре улупати неком Сасуолу ни за шта, али нема везе, лошији бити нећемо.

 

Ej sad džiberčina :dry:  kao da je to neki problem ili retkost kad su profesionalni fudbaleri u pitanju...

 

U svakom sluačaju, ako ga povrede obidju, koleno pogotovu, ima šansu da postane 1 od najboljih fudbalera Italije. U sredini može da igra sve pozicije, fizički je jak, dovoljno brz, ima dribling, jak šut...jeste ume ponekad da "privatizuje" loptu ali nije baš da pored sebe ima još 3 Mesija. Tek mu je 22 godine.

 

Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

@crtamOrasiNisam vas toliko gledao, tako da verujem da imaš bolji uvid koliko znači ekipi, ali ja se uvek štrecnem kada mladi igrač, italijan pređe tamo.

 

50+ miliona je svakako dobar posao, ja sam prvo čitao o nekim dvogodišnjim kijezolikim pozajmicama, što bi bila loša pogodba za vas.

 

Ne mogu oni da odu u junajted situaciju, jer su ostali nesposobni da postanu Liverpul, Čelzi i City. :cry: Evo Inter ima 3 vrlo dobre domaće sezone pa svake godine više gledaju koga će da prodaju nego da kupe, čuj mene kupe, potpišu na free ili pozajme.

 

Не знам како ће ићи плаћање, али мислим да није страшно ни да развуку на сезону-две ако је кинта добра. Оно што не бих хтео да се деси је да их релаксирамо неког баласта у замену. Јебеш Артура, дај паре.

Заниоло има још две сезоне уговора, тако да мислим да, барем сада, немају чиме да нас уцене.

 

1 hour ago, John Coltrane said:

 

Ej sad džiberčina :dry:  kao da je to neki problem ili retkost kad su profesionalni fudbaleri u pitanju...

 

U svakom sluačaju, ako ga povrede obidju, koleno pogotovu, ima šansu da postane 1 od najboljih fudbalera Italije. U sredini može da igra sve pozicije, fizički je jak, dovoljno brz, ima dribling, jak šut...jeste ume ponekad da "privatizuje" loptu ali nije baš da pored sebe ima još 3 Mesija. Tek mu je 22 godine.

 

 

Заниоло је сиров потенцијал, свесно нећу да кажем таленат, али играч који вреди 50 милиона још није. Тако да би ово био ок посао, ако се тако гледа на ствари. Може да вреди и више за пар година, али може и да сјебе колена још једном и да не вреди ништа.

Што се његовог стила игре тиче могу само да кажем да нисам фан. Има ствари које делује да неће никада научити, једноставно се не уче. Преглед игре му је никакав, човек не уме да нађе тренутак да дода и то је. Јебеш једну утакмицу у пар месеци коју покида кад је остали штеточина, фрустрирајуће је гледати га.

И код нас може само десно. Лево не игра никад а 10ку добити неће никад. За те паре можемо боље десно крило да нађемо. Најозбиљније мислим да бисмо више добили од 1 Политана, а такав кошта 5х мање.

  • +1 1
Link to comment

Meni Zaniolo mnogo lici na Sterlinga. Odlicne fizikalije, nula inteligencije, slab decision-making, precesto ga vidjam da ne zna sta ce i generalno gurne loptu u tamo nekom pravcu, pa sta bude. To ne prolazi u vrhunskom fudbalu.

 

S tim reci, ako bi ga Juventus uzeo za 50 miliona, to mozda moze biti odlican posao za obe strane. On moze biti koristan kada od njega ne ocekujes da vodi ekipu, nego da eventualno iskoristi sanse koje mu se ukazu, a Romi treba vodja i udarna igla za kreativnost napada. U Juventusu s druge strane, imao bi vise klasnih igraca oko sebe pa bi mozda mogao da zablista, s tim sto tu u jednacinu ulaze dve stvar - njegova istorija povreda (uz cinjenicu da su mu fizikalije najveci adut) i Alegriball koji ne odise leprsavom igrom sa puno sansi.

 

Sve ovo pricam uz ogradu da sam ovako pricao i za Kijezu, pa je covek postao najbolji italijanski fudbaler za godinu dana u Juventusu :D e, ali sada sam nesto sigurniji u svoje misljenje!

  • +1 1
Link to comment

Juventus zavrsio Di Mariu, a i Pogba je u Torinu da dogovori posao. Jbg, ovo su vraski dobri potpisi za nivo Serije A.

 

Jako mi je cudno sto se nista ne desava sa Dibalom, nudjen je i Interu i Milanu, cak i Murinju, i otprilike svakom bogatijem klubu preko grane, za sad nista, niko nije zagrizao.

Link to comment

Дибала има превелике захтеве, менаџера кретена који га је светски испалио за обнову са Јувентусом и лепо попуњен здравствени картон. Додатно га јебе што хоће да остане у Италији а не каче га оне пореске олакшице за странце. Једноставно нема клуба који може да га приушти, нема клуба у Италији који може да плати 12 или колико већ бруто милиона по сезони а добије играча који може да изгура само 70 минута по утакмици и повреди се 3х годишње.

Чудно је да нема озбиљнијих понуда са стране још увек, очекујем да га покупи неки Њукасл крајем рока, нема ко други.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...