Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Cremonese se vraća u Seriju A :ziga:

Kakva nostalgija, već čujem Djurkovićev glas kako najavljuje golove iz Kremone. Lecce takodje nazad.

  • +1 5
Link to comment

Jos da se vrnu Fodja, Redjana i Padova. :wub: Isao sam u zabaviste i ucio sta je ofsajd kad su svi ovi igrali prvu ligu. 

Nigde vise nisam video crveno-sive pruge, samo Kremoneze. 

Edited by Plajvi
Link to comment
30 minutes ago, Plajvi said:

Jos da se vrnu Fodja, Redjana i Padova. :wub: Isao sam u zabaviste i ucio sta je ofsajd kad su svi ovi igrali prvu ligu. 

Nigde vise nisam video crveno-sive pruge, samo Kremoneze. 

 

 

Cezena !!!

 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

 

Edited by SNARC
  • +1 1
Link to comment

Iz Serije B u A su se plasirali Lecce i Cremonese. U barazu za treceg clana igrace Pisa, Monza, Brescia, Ascoli, Benevento i Perugia. Mislim da ce igrati Brescia - Perugia (pobednik ce na Monzu), te Ascoli - Benevento (pobednik ce na Pisu).
Iz lige su ispali Pordenone, Crotone i Alessandria, a cetvrti tim za Seriju C ce biti losiji iz baraza Cosenza - Vicenza.
U Seriju B su vec usli Sudtirol, Modena i Bari. Cetrvrti ce biti pobednik duzih kvalifikacija koje se vec pocele.
Pet pobednika posle dva duela (Triestina - Palermo, Foggia - Entella, Juventus U23 - Renate, Pescara - FeralpiSalo, Monopoli - Cesena) ce se pridruziti drugoplasiranim timovima (Padova, Reggiana, Catanzaro) za cetvrtfinale. Jedan od ovih 13 klubova ce uci u Seriju B.

  • +1 1
Link to comment

Nisam bio upoznat sa ovim sistemom za popunu serie b, to ozbiljan turnir :blink:

 

Bilo bi lepo da se Palermo vrati, od ostalih čini mi se da su samo Cesena (beše ona pre koju godinu bankrotirala?) i Pescara relativno skoro igrali u serie A.

 

Jel Juventus u23 sme da igra seriu b?

Link to comment
37 minutes ago, Profesionalac said:

Nisam bio upoznat sa ovim sistemom za popunu serie b, to ozbiljan turnir :blink:

 

Bilo bi lepo da se Palermo vrati, od ostalih čini mi se da su samo Cesena (beše ona pre koju godinu bankrotirala?) i Pescara relativno skoro igrali u serie A.

 

Jel Juventus u23 sme da igra seriu b?

Lud sistem totalno, ekipe od drugog do desetog mesta (iz tri grupe) igraju prva dva kruga po jednostrukom sistemu, pa se u trecem ubacuju treceplasirani a posle i drugoplasirani timovi iz grupa.

Cesena, Pescara, ne znam kad je Palermo poslednji put bio Serie A. Mislim da Juve U-23 ima pravo da igra.

Inace od tih 13 timova koji se bore za Serie B, najvise Serie A sezona ima Palermo (29), pa Triestina (26).

Link to comment

Palermo je igrao najskorije od pomenutih u prvoj ligi. Dibala je valjda '16 ili '17 prešao od njih u Juventus. Ubrzo su i ispali, a pred koronu su bankrotirali i krenuli od serie D.

 

Za Triestinu sam 99% siguran da poslednjih 30 godina nisu bili u serie A.

 

Za juventus u23 mi čudno da ih puštaju u B, kada im je prvi tim stalno od opasnosti od prebacivanja u tu ligu. :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

U borbi za opstanak Kaljari uzeo bod koji ga ostavlja u trci, u 99. minutu protiv Salernitane. 

 

Specia i Samp su 95% sigurni sa 33 boda, Salernitana je prva iznad crte sa 30, Kaljari i Đenova prate sa 29, odnosno 28. Veneciju samo teorija spašava sa 25 bodova.

 

Salernitana ima do kraja poprilično nezainteresovane Empoli i Udineze, Kaljari dočekuje Inter i gostuje Veneciji, Đenova gostuje Napoliju i dočekuje opet nezainteresovanu Bolonju.

 

Iskreno bih voleo da Salernitana preživi, posle pretnje izbacivanjem iz lige i tragičnog prvog dela sezone (8 bodova do nove godine), na proleće igraju na nivou sredine tabele.

Link to comment

Ma tu mi je od starta Atalanta bila najveća nada.

 

Videće se u naredna 2 kola jesu li stvarno izrasli u šampionsku ekipu ili imaju mnogo sreće. U poslednje vreme: preokreti protiv Lacija i Verone uz kasne pobedonosne golove protiv Viole i Lacija.

Link to comment
Niko ne gleda finale, Juve za 2 minuta okrece sa 2 gola. Ugura i Dusan...



Manijak! Pogledaj ga šta radi posle prvog gola, posle par minuta je vratio loptu gde je našao [emoji38]




Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...