Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

29 minutes ago, *edited by mod said:

Rešio Rumun za sve pare.

 

Šta se gleda ako imaju isti broj bodova?

Trebalo bi da je prvo h2h, tako da Milan ima faktički 3 boda prednosti.

 

Meni je žao što nisu zadržali playoff u tim situacijama, bili su jedinstveni što se toga tiče.

  • Hvala 1
Link to comment

Lacio je došao iz 1 u 2 i 7+ . 
Jednom rečju egzemplar rezultata za kladžu.

 

gori su od Novog pazara 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ma da. Oni istrazuju nase, za neke glupe 1-0/2-0 utakmice, a ovi iz Rima su sigurno imali 10 ovakvih meceva, ove i prosle sezone. Jeste korisno za kladionicu, mada sinoc nisam ni ja ocekivao da moze da se desi.

Link to comment

Ne pratiš Lacio, nisu ti u fokusu.

 

Prošlo kolo Milan iz 1 u 2,  Sasuolo iz 2 u 1, Inter iz 2 u 1 ...

Prvo kolo nove sezone protiv Specie bilo je 6:1 za Lacio.

 

Link to comment

Igrao sam ih redovno na golove, no u zadnje vreme malo redje ipak; plus Milan izbegavam, posto igraju previse tvrdo. Sa Interom sam odigrao nesto i prosao, ali sam vec zaboravio sta. Odosmo presiroko u drugu problematiku.:D

Link to comment

Stari lisac Alegri vadi Vlahovica 15 minuta pre kraja i ubacuje Kjelinija kako bi sacuvao rezultat protiv mocne Venecije.

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Izgleda je pao dogovor između Intera i Dibale :wub:

 

Besplatno dovesti igrača takvog kalibra je uvek pun pogodak, bonus je to što ga uzimaš kome ga uzimaš. Ali ostaje pitanje uklapanja u postavku, čini mi se da je najmanje kompatibilan sa Lautarom. 

 

Imajući u vidu politiku kineza u Interu, koja se može opisati kao konstantno kresanje troškova, plašim se da se sprema prodaja Lautara. Te da će se tim novcem finansirati plata Dibale, pa možda i ući u neku priču sa Čelzijem oko povratka Lukakua (na neku višegodišnju pozajmicu).

Link to comment
31 minutes ago, Profesionalac said:

Izgleda je pao dogovor između Intera i Dibale :wub:

 

Besplatno dovesti igrača takvog kalibra je uvek pun pogodak, bonus je to što ga uzimaš kome ga uzimaš. Ali ostaje pitanje uklapanja u postavku, čini mi se da je najmanje kompatibilan sa Lautarom. 

 

Imajući u vidu politiku kineza u Interu, koja se može opisati kao konstantno kresanje troškova, plašim se da se sprema prodaja Lautara. Te da će se tim novcem finansirati plata Dibale, pa možda i ući u neku priču sa Čelzijem oko povratka Lukakua (na neku višegodišnju pozajmicu).

 

Lautaro se već duže vrijeme spominje u kontekstu timova Sjevernog Londona - Arsenal je friško spomenut kao moguća destinacija (kandidati su još Gabriel Jesus, rečeni Dybala, Nunez iz Benfice), ali vezivalo ga se i uz Spurse (doduše, prije dolaska Kuluševskog i ostanka Kanea).

 

Arteta je rekao da želi tim koji daje 90-100 golova, a Lautaro mi djeluje kao igrač koji bi se uklopio u željeni profil.

 

Ne znam da je ijedan igrač imao više neuspješnih pokušaja u jednom klubu kao Lukaku na Stamford Bridgeu. U Interu bi mogao odraditi još bar 4-5 odličnih sezona.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, ArleKino said:

Lautaro se već duže vrijeme spominje u kontekstu timova Sjevernog Londona - Arsenal je friško spomenut kao moguća destinacija (kandidati su još Gabriel Jesus, rečeni Dybala, Nunez iz Benfice), ali vezivalo ga se i uz Spurse (doduše, prije dolaska Kuluševskog i ostanka Kanea).

 

Arteta je rekao da želi tim koji daje 90-100 golova, a Lautaro mi djeluje kao igrač koji bi se uklopio u željeni profil.

 

Ne znam da je ijedan igrač imao više neuspješnih pokušaja u jednom klubu kao Lukaku na Stamford Bridgeu. U Interu bi mogao odraditi još bar 4-5 odličnih sezona.

Ma znam, oko njega se vrte manje više konstantno neke priče oko odlaska već skoro 3 godine. Prvo je dugo bila priča za Barselonu, pa se ATM uključio, razni premijerligaši se spominju poslednjih godinu dana. Čini mi se da su najzainteresovaniji u ovom trenutku Arsenal i ATM, Konte ako ostane u Londonu je uvke kandidat da ga traži, a i MU baci ponekad oko u tom pravcu.

 

Realno, Inter ne bi smeo da počinje priču bez 100 miliona, pa da opusti po potrebi do nekih 85-90, u najgorem slučaju 80. Mislim da im ne gori toliko pod nogama da moraju da ga uvaljaju po svaku cenu.

 

Za Lukakua sam saglasan, potpisujem da bi bio ponovo grom za seriu A.

Link to comment
7 hours ago, Profesionalac said:

Izgleda je pao dogovor između Intera i Dibale :wub:

 

Besplatno dovesti igrača takvog kalibra je uvek pun pogodak, bonus je to što ga uzimaš kome ga uzimaš. Ali ostaje pitanje uklapanja u postavku, čini mi se da je najmanje kompatibilan sa Lautarom. 

 

Imajući u vidu politiku kineza u Interu, koja se može opisati kao konstantno kresanje troškova, plašim se da se sprema prodaja Lautara. Te da će se tim novcem finansirati plata Dibale, pa možda i ući u neku priču sa Čelzijem oko povratka Lukakua (na neku višegodišnju pozajmicu).

Dibala bi stvarno bio veliko pojacanje.

Mislim da on i Lautaro i te kako mogu igrati zajedno na terenu, ali verovatno ne u sistemu koji obicno igra Inzagi.

Lautaro najbolje igre pokazuje kad ima saigrace koji odlicno ubacuju koptu u prostor (u reprezentaciji sa Mesijem i Di Marijom). Tu njegovi kvaliteti dolaze do punog izrazaja. U Interu jedino Barela daje takve pasove ponekad.

Meni Lautaro i Dzeko nisu kompatibilni. Prvi voli brzu igru a drugi daleko sporiji ritam. Kako god da postavis igru, jednom od njih dvojice nece odgovarati.

Link to comment
26 minutes ago, mrdja said:

Dibala bi stvarno bio veliko pojacanje.

Mislim da on i Lautaro i te kako mogu igrati zajedno na terenu, ali verovatno ne u sistemu koji obicno igra Inzagi.

Lautaro najbolje igre pokazuje kad ima saigrace koji odlicno ubacuju koptu u prostor (u reprezentaciji sa Mesijem i Di Marijom). Tu njegovi kvaliteti dolaze do punog izrazaja. U Interu jedino Barela daje takve pasove ponekad.

Meni Lautaro i Dzeko nisu kompatibilni. Prvi voli brzu igru a drugi daleko sporiji ritam. Kako god da postavis igru, jednom od njih dvojice nece odgovarati.

Šta znam, ja sam uvek bio fan tih nesimetričnih napadačkih tandema (Vieri-Ronaldo/Rekoba, Adriano-Martins, Milito-Eto) koji ti dopuštaju da napadaš na različite načine. I iz pozicionog napada da imaš nekog fizički dominantog igrača koji može da bude meta centaršuteva, da primi pas leđima okrenut golu, a da imaš jednog koji može da iskoristi prostor, istrči kontru...

 

Idelano je kada, kao prošle godine, taj fizički dominantan igrač bude Lukaku koji može i da brzinski isprati Lautara u kontri.

 

Mislim da je i turčin sposoban da podeli taj pas u prostor, te da inter ima tu malo poboljšanje u odnosu na prošlogodišnju vezu barela-brozović-galjardini/vidal/vesino.

Link to comment
24 minutes ago, Profesionalac said:

Šta znam, ja sam uvek bio fan tih nesimetričnih napadačkih tandema (Vieri-Ronaldo/Rekoba, Adriano-Martins, Milito-Eto) koji ti dopuštaju da napadaš na različite načine. I iz pozicionog napada da imaš nekog fizički dominantog igrača koji može da bude meta centaršuteva, da primi pas leđima okrenut golu, a da imaš jednog koji može da iskoristi prostor, istrči kontru...

 

Idelano je kada, kao prošle godine, taj fizički dominantan igrač bude Lukaku koji može i da brzinski isprati Lautara u kontri.

 

Mislim da je i turčin sposoban da podeli taj pas u prostor, te da inter ima tu malo poboljšanje u odnosu na prošlogodišnju vezu barela-brozović-galjardini/vidal/vesino.

Sa Lukakuom i Lautarom je bilo prilicno ok, Belgijanac nije spor.

Slazem se da je bolje nego prosle sezone u veznom redu.

Lautaro voli brzu loptu po zemlji u prostor, svakom sporijem stoperu su te lopte veliki problemi i Argentinac tu u prvom koraku ostvaruje prednost. Hakan voli da daje krace pasove, a kad daje duze oni su precizni ali ne i brzi, uglavnom visoke lopte.

Inter vecinu golova glavom daje posle prekida, a to je zasluga Turcina, koji mozda i najbolje izvodi kornere u Calciu.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...