Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

Mogao je da uplati kvotu za Chievo i okupi društvance Baia, Couto, Figo, Rui Costa, Nuno... Ne razumem što ne ide u Major League ako mu se već gade Emirati. Ipak ima 2 godine više od Mesija

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Arnautović zabio za Bolonju, gubili, bilo crvenih, ludačka tekma (sad gledam hajlajce). 
 

Roma-Fiorentina, Murinjo izveo isti sastav kao u četvrtak sa promenom u špicu gde počinje Abraham. Olimpiko sjajno popunjen.

Link to comment

По мени, проблематичнији је црвени од гола. Јесте био контакт, али баш минималан, јесте ван, али лопта бежала од Абрахама. Чини ми се да је добио црвени јер је старт деловао оштрије на прву него што је испало на крају.

Гол чист, није било офсајда, преко линије само рука.

 

Мурињо баш конзервативан, не стиска се превише и поред играча више у пољу, позади се не компликује и лопта се избацује далеко или ван ако нема неког очигледног решења. Ибањез прошле сезоне био баш пробелматичан у таквим ситуацијама, Мурињо га је поприлично ограничио у овлашћењима. Исто је и са дебилним грађењем из задње линије по сваку цену, више смо штете имали него користи лани. Ако заиста искорени бар део брејнфартована дужр стазе, има екипу за ЛШ место.

 

Влаховић кења за медаљу, обориће рекорд у кењању судијама, није престао да окружује™ цело полувреме.

Link to comment

Zaniolo morao da usere ovo, a posle njega i ovi koji su mašali kontre.

Fiorentina zasluženo do 1:1, Bleki u skoku primio desnom i zakucao levom, gol u stilu špica a ne štopera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...