Jump to content
IGNORED

Serie A 2021-2022


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, 189- said:

 

koliko ja pratim {a ne pratim puno} sensi se nesto ozbiljno sjebo i zato je doslo do stagnacije. 

ronalda je juventus nudio cityju za 25 miliona eura...

nema ni nekih kupaca za dybalu...


da, Sensi je bio odlican za Inter svaki put kad bi vezao vise od 3 nedelje igranja u kontinuitetu, ali nazalost to je bilo bas retko, ima probleme sa hronicnim povredama, nikako da se sastavi, a sto duze vreme odmice manje su sanse da ga vidimo kao starog

Link to comment
8 minutes ago, crtamOrasi said:

Ne znam samo koju racunicu ima Lazio, ali hvala im :D

 

Iskusni napadač u rotaciji za dž, tehnički kvalitetniji od onog što Lazio ima, a sa 34 godine u Italiji ima još bar 3 godine karijere. :D

Link to comment

To je bila neka logika i u Romi kada su ga potpisivali pa ispade da je 8 milona godisnje moglo mnogo bolje da se potrosi nego na njega.

 

Svakako mu skidam kapu sto ima jos nekih igrackih ambicija, mogao je ko Pastore da sedi van tima i muze nas do kraja ugovora :D

Link to comment
13 minutes ago, ArleKino said:

Inter melje, 4-0, Hakan i Džeko strijelci na debiju.

Obojica i po asistenciju. Hakan i jedan sjajan gol ponisten zbog malog ofsajda Perisica. 

Link to comment

Da, izbacili ih iz Serie B zbog njih a do danas nije se pojavio sponzor sa čekom od 500.000€ za Figc da se upišu u serie D

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Upali u dugove plus neke mutljavine sa

izbegavnjem poreza, izbaceni iz Serije B. Bio neki pokusaj ozivljavanja tima, ali se niko nije pojavio voljan da investira novac i/ili kupi klub.

 

Kijevo je inace siromasniji kraj Verone, onako narodski klub, siromasniji od Hellas, sa mozda lepom tradicijom, ali malo ekonomskog potencijala za bogatune.

 

Ja cu pamtiti Del Nerija sa onim šalom, Manfredini i Eriberto tandem, uz to da je ovaj drugi posle kaznjen zbog nekih muljavina sa pasošem i da se zapravo zove Luciano.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...