Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

ma kakvi, onoliko bi menadžera uzelo 90+ bodova sa ekipom u kojoj je jesus backup špic nikome a zinchencko backup bek svakome :dry:

Link to comment
56 minutes ago, kipo said:

Pep cijedi suvu drenovinu iz tog tima.

 

48 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Borili bi se za opstanak da nije Pepa mađioničara 

mora li se svaki put odgovoriti na trolovanje :(

  • +1 1
Link to comment

kome se ne diskutuje nek ne diskutuje, ali nije nikakvo trolovanje da sitiju treba najmanje 4 ozbiljna pojačanja na leto. levi bek, desni bek, vezni defanzivnijeg profila i špic. ja bih na spisak rado dodao i jedno brzo krilo, ali sumnjam da je to realno. 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Uzmite Mbapea, kad se već ima! Da pravi društvo Halandu.

 

oke je mpabe ali ne bih ti ja rušio wage structure ni za reainkarnaciju maradone. to samo može da vodi u junajtedovštinu...

Edited by Pokojni Ruxin
  • Haha 1
Link to comment

Onak sitijevac od sinoć prognozirao da će Haland da pokida i da daje najmanje 40 golova u sezoni. Možda. Pitao što nije u Dortmundu dao 40 golova, kaže nije imao s kim da igra. Ajd da vidimo.

Link to comment

sumnjam, pre će da likuju i proglase ga za flopa u prvoj sezoni dok se adaptira pa posle da se prave ludi i pričaju kako je lako pepu jer ima halanda kad krene da pakuje tih 40+ :)

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Siti navodno hoće Kukurelju...

 

edit: Šta radi Bowen jbt...pojeo Zinčenka za doručak, i odma mora drugi levi bek da se nađe za Peparu. 

Bas mi drago za momka, nije se trtio da po svaku cenu ostane u Barseloni, nego junacki, Hetafe, Brajton...svaka cast.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...